Logo
Kto sme?KontaktNajčastejšie otázkyČo ste zmeškali

Dotykové pero na mobil, tablet...

74%

Pôvodne
4.99 €
Zľava
74 %
Ušetríte
3.69 €
Môžete nakupovať ešte
99%
57 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Kde kupón uplatniť?


Po zakúpení tovaru (a jeho zaplatení) Vám bude tovar odoslaný ihneď ako nám zašlete adresu + tel. Kontakt, na ktorý chcete tovar zaslať, na náš mail - info@123zlavy.sk


Platnosť kupónu
Podmienky


Chcete nakúpiť viac ako jeden druh tovaru za jedno poštovné (resp. dobierku)? Je to veľmi jednoduché. Postupne si objednajte všetky druhy tovaru jeden po druhom a my už všetky Vaše objednávky zjednotíme do jednej a dáme Vám vedieť (telefonicky alebo mailom) presnú sumu, príp. variabilný symbol, či iné potrebné informácie pre bezproblémové vybavenie Vašich objednávok.Praktické dotykové pero - mini kapacitný stylus len za 1,49€ pre rýchle písanie a presné ovládanie dotykovej obrazovky na mobile bez škrabancov a šmúh!

 

 

Máte extra dlhé nechtíky alebo hrubšie prstíky a preto vaše ovládanie dotykovej obrazovky na mobile nie je až také presné? Často pri písaní trafíte do iného písmenka a vytvárate smiešne slová?

 

 

Máme pre vás elegantné riešenie v podobe dotykového pera, ktorým vám tieto starosti odpadnú! Zdoláte ovládanie telefónu s dotykovou obrazovkou s oveľa väčšou presnosťou! Stylus môžete používať na všetky aplikácie v mobile, navyše ho stačí pripojiť do 3,5 jacku a budete ho mať stále po ruke.