Logo
Kto sme?KontaktNajčastejšie otázkyČo ste zmeškali

Elektrická brúska na nabrúsenie nožov, nožníc a.i.

53%

Pôvodne
16.99 €
Zľava
53 %
Ušetríte
9 €
Môžete nakupovať ešte
99%
55 x kúpené / 100
Zľava bola aktivovaná

Kde kupón uplatniť?


Po zakúpení tovaru (a jeho zaplatení) Vám bude tovar odoslaný ihneď ako nám zašlete adresu + tel. Kontakt, na ktorý chcete tovar zaslať, na náš mail - info@123zlavy.sk


Platnosť kupónu
Podmienky

Máte aj Vy v kuchyni plný šuplík nožov, ale aj tak nemáte s čím poriadne krájať, pretože sú všetky tupé? A vaše nožnice si už neporadia ani s papierom? Nehovoriac o inom náradí v domácnosti, ktoré by tiež potrebovalo naostriť. Je vám to povedomé? V tom prípade je elektrická brúska to pravé do vašej domácnosti!

 

 

 

 

S elektrickou brúskou nabrúsite rýchlo, efektívne a bez námahy:

 

• nože (s rovnou i zúbkovanou čepeľou)

• sekáčiky

• nožnice

• skrutkovače

• domáce náradie 

 

 

 

 

Jej použitie je jednoduché, nie sú potrebné žiadne znalosti o správnom brúsenie nožov a iného náradia a vám tak nehrozí žiadne nebezpečenstvo poranenia. Stačí pár ťahov a nástroj bude ostrejší ako na začiatku.

Za kompaktný elegantný dizajn brúsky sa nebude hanbiť žiadna domácnosť a skvele v nej zapadne. Brúska má napájanie na baterky a budete ju môcť tak použiť kedykoľvek a kdekoľvek, či už v domácnosti, na chate alebo v záhrade. Navyše priesvitná nádobka zachytí počas brúsenia všetku nečistotu, a tak sa nemusíte obávať neporiadku.

 

 

 

 

 

 

Napájanie: 4 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)