Logo
Kto sme?KontaktNajčastejšie otázkyČo ste zmeškali

Najpredávanejší pilník na chodidlá, päty...

68%

Pôvodne
33.99 €
Zľava
68 %
Ušetríte
23 €
Môžete nakupovať ešte
99%
467 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Kde kupón uplatniť?


Po zakúpení tovaru (a jeho zaplatení) Vám bude tovar odoslaný ihneď ako nám zašlete adresu + tel. kontakt, na ktorý chcete tovar zaslať, na náš mail - info@123zlavy.sk


Platnosť kupónu
Podmienky

Elektrický pilník na chodidlá na odstraňovanie stvrdnutej kože. Pilník odstráni tvrdú kožu za pár minút a vaše chodidlá budú vyzerať opäť krásne. 

 

 

Používanie je veľmi jednoduché. Jemnými krúživými pohybmi prechádzajte pilníkom po stvrdnutej koži a uvidíte, ako stará kože mizne. Chodidlá budú po použití jemné a hladké. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná.

Výmenná hlavica je zvlášť navrhnutá pre jemný a účinný rotačný pohyb. Pohon na batérie. Rotačný elektronický odstraňovač stvrdnutej kože s diamantovými kryštálikmi pre ešte lepší výsledok. Brúska vďaka rýchlo rotujúcej hlave účinne a bezpečne odstraňuje nežiaduce tvrdú a odumretú kožu na pätách. Vaše chodidlá tak zanecháva hladké a hebké na dotyk. Vaše chodidlá môžu vyzerať výborne a jemne aj bez námahy. Odstráni tvrdú kožu za pár minút a vaše chodidlá budú vyzerať tak krásne, že ich budete chcieť ihneď predviesť.

 

Použitie:

Pred použitím odstráňte ochranný kryt valčeka.

Uistite sa, že je valček správne vložený do prístroja.

Nepoužívajte bez valčeka!

Zapnite prístroj otočením strieborného prstenca a priložte na pätu.

Odumretá koža sa bude postupne odlupovať.

Používajte len na suchú pokožku.

Netlačte príliš silno, lebo sa prístroj zastaví.

Vypnite a skontrolujte, či ste dosiahli jemnosti.