Logo
Kto sme?KontaktNajčastejšie otázkyČo ste zmeškali

Neoprénový bedrový pás 105x20cm !!!

69%

Pôvodne
11.99 €
Zľava
69 %
Ušetríte
8.29 €
Môžete nakupovať ešte
99%
70 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Kde kupón uplatniť?


Po zakúpení tovaru (a jeho zaplatení) Vám bude tovar odoslaný ihneď ako nám zašlete adresu + tel. Kontakt, na ktorý chcete tovar zaslať, na náš mail - info@123zlavy.sk


Platnosť kupónu
Podmienky


Chcete nakúpiť viac ako jeden druh tovaru za jedno poštovné (resp. dobierku)? Je to veľmi jednoduché. Postupne si objednajte všetky druhy tovaru jeden po druhom a my už všetky Vaše objednávky zjednotíme do jednej a dáme Vám vedieť (telefonicky alebo mailom) presnú sumu, príp. variabilný symbol, či iné potrebné informácie pre bezproblémové vybavenie Vašich objednávok.Trápi Vás vypuklé bruško a kilá naviac! Zbavte sa ich účinne so zoštíhľujúcim neoprénovým pásomPomôže Vám v pohodlí domova vytvarovať postavu! Alebo Vás bolia kríže? Zabaľte sa do tohto, na trhu najširšieho, neoprénového bedrového pásu.

 

 

Neoprénový pás je vyrobený z mäkkého neoprénu, ktorý umožňuje pohodlné každodenné nosenie kdekoľvek a za všetkých podmienok. Neoprénový pás rovnomerne pôsobí na pokožku, zahrieva tkanivo a urýchľuje tak proces spaľovania tukov v oblasti brucha. 

 

 

Môžete ho však používať aj na ramená alebo stehná. Stačí ak si ho každý deň nasadíte na 30 - 60 minút a výsledok sa dostaví v priebehu niekoľkých týždňov. 

Pôsobí aj ako ochrana pri bolestiach chrbtice, športovaní...

Nosenie pri športe zvyšuje jeho účinok! 

 

Rozmer: 20x105 cm