Logo
Kto sme?KontaktNajčastejšie otázkyČo ste zmeškali

Akcia - spiner svietiaci, alebo žiariaci v tme - 1,99 eura!

80%

Pôvodne
9.99 €
Zľava
80 %
Ušetríte
8 €
Môžete nakupovať ešte
96%
38 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Rotujúce senzácia, ktorá dobyla svet, dorazila už aj na Slovensko - Hand Spinner!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt HAND SPINNER

Táto luxusná rotujúca hračka je obrovská výzva aj pre tých najskúsenejších! Zkrotíš ju? Hand Spinner je jednoduchá, štyroch-ložisková točňa, ktorá je ideálnym spoločníkom pri stresujúcich situáciách v práci, v škole alebo napríklad v čakárni u doktora.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lightning fidget spinner - svietiaci
Ak máte napríklad problémy s koncentráciou alebo sa nemôžete zbaviť potreby neustáleho zamestnávanie svojich prstov, môžete nájsť až čarovné uspokojenie v takmer nekonečnej rotácii spinnera. Na prvý pohľad sa môže javiť ako tá najzbytočnejší vec pod slnkom, ale akonáhle raz okúsite jeho zázračnú moc, nedokážete prestať. Verte nám, hovoríme z vlastnej skúsenosti.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt HAND SPINNER

Ložiská vyrobené z kvalitnej ocele, ktorá odolá tým najnáročnejším otáčkam, takže sa nemusíš starať o to, či sú správne namazané.
Okamžite ťa zbaví stresu a prináša okamžitú úľavu. Brnivý pocit a vrnící zvuk ťa upokojí a dodá príjemné šteklenie spojené s pokojnou relaxáciou.
Súvisiaci obrázok

Najlepšie pre zdieľanie s kamarátmi vo voľnom čase. Táto hračka poriadne prevetrá tvoje schopnosti a roztočí nejedného fanúšika týchto technických vychytávok!
Súvisiaci obrázok

180 sekúnd točenie, ktoré vyskúša tvoje balansovanie a zbystrí tvoji pozornosť. Podporí tvoju kreativitu, upokojí tvoji myseľ a budeš sa cítiť plne z relaxovaný.
Bav sa či už si v práci, v škole alebo len tak. S touto vychytávkou hneď zabudneš čo to je nuda!
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt HAND SPINNER

Stačí len roztočiť, rozvibrovať Spineer a nechať sa unášať vlnou pokoja. Tvoje ruky nikdy neboli tak zaneprázdnených udržiavaním príjemné rovnováhy vlniace sa po celej paži.
Až 7 000 otáčok rotujúce na prste tvojej ruky a hypnotizujícím efektom perfektne uvedie tvoju myseľ do kľudu. Príjemný gumový povrch je opatrený protišmykovým účinkom, ktorý zamedzí skĺznutiu a nadupaná ložiská, ktoré sú nadimenzovaná na 20 000 otáčok za sekundu, čas ako by sa zastavil.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt HAND SPINNER

Až 3 minúty krútiaceho šialenstvo, ktoré pripadá ako celá večnosť. Zábava, ktorú musíš zdieľať s ostatnými, pretože si Spineer nemôžeš nechať len tak pre seba.