Logo
Kto sme?KontaktNajčastejšie otázkyČo ste zmeškaliNová - Šperkovnica

52%

Pôvodne
24.99 €
Zľava
52 %
Ušetríte
13 €
Môžete nakupovať ešte
95%
12 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Šperkovnica sa skladá z dvoch úrovní. Prvým je výsuvná zásuvka s 9 malými priehradkami, ktoré umožňujú umiestniť napríklad malé náušnice. Na druhej úrovni je dlhý rad priehradiek s valčekmi na prstene a dve veľké priehradky po stranách pre zvyšok šperkov, napríklad retiazky, náramky, prívesky, hodinky a oveľa viac. Organizér je podšitý mäkkým materiálom, ktorý chráni jemné a hodnotné šperky pred poškriabaním.

Kuferek na biżuterię - czarny K8898 Beautylushh

 

ZRKADLO - vo vnútri kufra je výklopné zrkadlo. Perfektné na obliekanie šperkov, ako aj na líčenie. Pod zrkadlom je priehradka, ktorá vám umožní uložiť najcennejšie šperky.
ZAMKNUTÝ KĽÚČOM - vďaka priloženému kľúču si môžete byť istí, že nikto okrem Vás nepoužíva šperkovnicu, hodinky ani nepožičiava šperky; predstavuje ďalšiu ochranu cenných predmetov. Pod ním sa nachádzajú 4 protišmykové peny, ktoré chránia dno pred poškriabaním pri premiestňovaní puzdra.

Kuferek na biżuterię - czarny K8898 Beautylushh

 

ELEGANT - truhlica vyrobená z eko kože so striebornými doplnkami vyzerá veľmi klasicky a elegantne zároveň. Je to skvelý nápad na darček! 
ŠPECIFIKÁCIA - farba: čierna; materiál: ekologická koža; maximálny rozmer (dĺžka / šírka / výška): 31/16 / 25cm; hmotnosť: 700g; hmotnosť s balením: 790g.

 

Kuferek na biżuterię - czarny K8898 Beautylushh