Logo
Kto sme?KontaktNajčastejšie otázkyČo ste zmeškali

Robofish - Robotická rybka (resp. žralok) - pláva ako živá...

50%

Pôvodne
9.99 €
Zľava
50 %
Ušetríte
5 €
Môžete nakupovať ešte
99%
34 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Kde kupón uplatniť?


Po zakúpení tovaru (a jeho zaplatení) Vám bude tovar odoslaný ihneď ako nám zašlete adresu + tel. Kontakt, na ktorý chcete tovar zaslať, na náš mail - info@123zlavy.sk


Platnosť kupónu
Podmienky


Chcete nakúpiť viac ako jeden druh tovaru za jedno poštovné (resp. dobierku)? Je to veľmi jednoduché. Postupne si objednajte všetky druhy tovaru jeden po druhom a my už všetky Vaše objednávky zjednotíme do jednej a dáme Vám vedieť (telefonicky alebo mailom) presnú sumu, príp. variabilný symbol, či iné potrebné informácie pre bezproblémové vybavenie Vašich objednávok.


Skvelá robotická rybka (žralok) vďaka špeciálnym senzorom skutočne pláva vo vode! Potápa sa, mení smer a rýchlosť a tak je ako živá.

 

Pusti svoju rybu, či žraloka do vody a uži si s ňou množstvo zábavy.

 

Túži Vaše dieťa stále po nejakom živom zvieratku, ale podľa Vás na staranie sa o neho ešte nie je pripravené? Potom mu kúpte túto krásnu robo rybu, ktorá pláva a vyzerá ako živá a nik sa o ňu nemusí starať.

 

Nemusíte čistiť akvárium, ani rybku kŕmiť. Začne plávať akonáhle ju vhodíte do vody.

Pohyb rybky vyzerá realisticky, ako by bola živá.

 

Potápa sa, mení smer i rýchlosť, takže je na nerozoznanie od pravej. Vložte svoju rybku do vody a užite si s ňou zábavné chvíľky.