Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - Parný čistič Esperanza

66%

Pôvodne
34.99 €
Zľava
66 %
Ušetríte
23.11 €
Môžete nakupovať ešte
99%
847 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Parný čistič dezinfikuje, rozpúšťa mastnotu aj špinu, umožňuje jednoduché čistenie rôznych povrchov v rôznych uhloch: sklenené povrchy, okná, zrkadlá, kúpeľne, drezy, batérie, čalúnenie a pod. Súprava obsahuje univerzálnu 360 ° nastaviteľnú trysku a rad nástavcov používaných na čistenie ťažko prístupných miest . Parný čistič nepoužíva žiadne agresívne chemikálie, para ničí baktérie, alergény, roztoče, plesne. Vďaka tomu je zariadenie bezpečné voči deťom, alergikom a zvieratám v domácnosti.

Vlastnosti:

- Čistenie: parný čistič využíva horúcu a vysokotlakovú paru na čistenie podláh okien, nečistôt v kuchyni alebo na WC
- Žehlenie: parný čistič umožňuje osvieženie a odstránenie zápachu a záhybov z textílií, ktoré nie sú vhodné pre pravidelné žehlenie, ako sú záclony, prikrývky alebo kabáty
- Napätie / frekvencia: 220-240 V / 50/60 Hz
- Príkon: 900-1050 W
- Kapacita nádržky: 350 ml
- Max. plniacej kapacita vody: 250 ml
- Prevádzkový tlak: max. 3 Bar
- Doba zahrievania: 3-5 minút
- Nepretržitý prúd pary: 25-40 g / min
- Nepretržitá doba naparovanie: 7-10 min
- Maximálna teplota vody: 115 ° C
- Bezpečnostné viečko s detskou poistkou, ktorá zabraňuje obareniu
- Dĺžka napájacieho kábla: 300 cm 3G0,75 mm2
- Rozmery: 28x22x 12 cm
- Hmotnosť: 1,5 kg
- Rozmery balenia: 14 x 26,2 x 23,7 cm
- Hmotnosť balenia: 1,91kg