Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 SUPERPONUKA - Prenosný mini šijací stroj-2-rýchlostný!

66%

Pôvodne
55.99 €
Zľava
66 %
Ušetríte
37 €
Môžete nakupovať ešte
99%
581 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Vynikajúci šijací stroj vhodný na drobné úpravy stehov a obšitia. Zbavte sa veľkého objemného stroja a urobte drobné úpravy rýchlo a dokonale. Tento šijací stroj je dokonalá náhrada za starý objemný stroj.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mini šijací stroj
Základný popis:
  • Na batérie alebo na 220 V
  • 2 rýchlostný
  • 2 stehový
  • LED svetlo na prisvetlenie
  • Prípojka s pedálom (dĺžka 140 cm)
  • Rozmery 20×18×10 cm
  • adaptér v cene
  • 4 x náhradná kovová rolka s nitami a náhradná ihla v cene
  • V prípade napájania batériami je nutné použiť 4 x AA batérie