Logo
Kto sme?KontaktNajčastejšie otázkyČo ste zmeškali

Dúha Lucky Rainbow

53%

Pôvodne
16.99 €
Zľava
53 %
Ušetríte
9 €
Môžete nakupovať ešte
99%
39 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Kde kupón uplatniť?


Po zakúpení tovaru (a jeho zaplatení) Vám bude tovar odoslaný ihneď ako nám zašlete adresu + tel. Kontakt, na ktorý chcete tovar zaslať, na náš mail - info@123zlavy.sk


Platnosť kupónu
Podmienky


Chcete nakúpiť viac ako jeden druh tovaru za jedno poštovné (resp. dobierku)? Je to veľmi jednoduché. Postupne si objednajte všetky druhy tovaru jeden po druhom a my už všetky Vaše objednávky zjednotíme do jednej a dáme Vám vedieť (telefonicky alebo mailom) presnú sumu, príp. variabilný symbol, či iné potrebné informácie pre bezproblémové vybavenie Vašich objednávok.Ak sa vaše dieťatko bojí strašidiel pod posteľou, asi sa mu bude ťažko zaspávať. Radšej mu pred spaním rozprávajte rozprávku o hrnci zlata na konci dúhy a potom mu tie krásne dúhové farby vykúzlite priamo v jeho tmavej izbe.

 

 

Zaspávať tak bude s pocitom radosti a upokojenie. Projektor funguje na princípe zamávanie. Stačí teda mávnuť a týmto jednoduchým pohybom ho zapnete. Potom sa vďaka funkcii automatického vypínania sám zhasne.  

 

 

Projektor Lucky Rainbow umiestnite ideálne na stolček a farebné osvetlenie potom môžete sledovať na stenách celého izbičky. Vyberte si z dvoch možností premietania - dúhu so všetkými farbami alebo dúhu jednej farby.

 

Rozmery: • dĺžka 22 cm • šírka 11 cm • výška