Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skNová - Dúha Lucky Rainbow

41%

Pôvodne
16.99 €
Zľava
41 %
Ušetríte
7 €
Môžete nakupovať ešte
99%
39 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Ak sa vaše dieťatko bojí strašidiel pod posteľou, asi sa mu bude ťažko zaspávať. Radšej mu pred spaním rozprávajte rozprávku o hrnci zlata na konci dúhy a potom mu tie krásne dúhové farby vykúzlite priamo v jeho tmavej izbe.
Lucky Rainbow - projektor - VÝPREDAJ! Znížili sme ceny všetk
Zaspávať tak bude s pocitom radosti a upokojenie. Projektor funguje na princípe zamávanie. Stačí teda mávnuť a týmto jednoduchým pohybom ho zapnete. Potom sa vďaka funkcii automatického vypínania sám zhasne.  
Projektor Lucky Rainbow umiestnite ideálne na stolček a farebné osvetlenie potom môžete sledovať na stenách celého izbičky. Vyberte si z dvoch možností premietania - dúhu so všetkými farbami alebo dúhu jednej farby.
Rozmery: • dĺžka 22 cm • šírka 11 cm • výška