Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Magic tap - automatický dávkovač nápojov

47%

Pôvodne
14.99 €
Zľava
47 %
Ušetríte
7 €
Môžete nakupovať ešte
99%
255 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Tento úžasný dávkovač premení akúkoľvek nápojovú nádobu či fľašu na jednoducho použiteľný dávkovač nápojov, ktorý eliminuje potrebu dvíhania ťažkých fliaš a tiež zabraňuje rozliatiu, kvapkaniu a neporiadku. Teraz si môžete rýchlo a jednoducho naliať pohár džúsu, mlieka, či akejkoľvek malinovky. 

 

The Magic Tap

 

 

Magic Tap má univerzálnu veľkosť, preto sú vhodné pre rôzne fľaše ako aj na otvorené fľaše mlieka.

Silikónové obruby zabezpečia vzduchovú nepriepustnosť pri inštalovaní na fľašu.

Zaručia nezávislosť hlavne deťom, ktoré ešte nie sú schopné sami sa obslúžiť z fliaš a ľahko môže prísť nielen k vyliatiu, či rozbitiu fľaše s nápojom, ale aj následne k ujme na ich zdraví!

 


Magic Tap premení akýkoľvek nápojový zásobníka na ľahký dávkovača nápojov, ktorý eliminuje potrebu zdvíhania ťažkých fliaš a tiež zabraňuje rozliatiu, kvapkám a celkovému znečisteniu okolia.

 

 Magic Tap Automatic Drink Dispenser in Bangladesh Magic Tap Automatic Drink  Dispenser in Top Bangla 

 

Upozornenie: Nie je určený pre použitie sýtených nápojov.