Logo
Kto sme?KontaktNajčastejšie otázkyČo ste zmeškaliModerné traky - a budete chic...

50%

Pôvodne
8.99 €
Zľava
50 %
Ušetríte
4.49 €
Môžete nakupovať ešte
99%
57 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Parádne traky v klasickom tvare písmena Y vám bude každý závidieť! Poistite svoje džínsy, nohavice a sukne proti skĺznutiu štýlovými trakmi.

 

 

Obohaťte svoj ​​šatník alebo prekvapte svojich priateľov týmto netradičným darčekom!

Hitom poslednej doby v oblastnej unisexmódnych doplnkov sú totiž módne traky na nohavice. Hoci primárnym účel trakov bolo zabezpečiť, aby dotyčnému nepadali nohavice, dnes je možno nosiť aj z dôvodov vyslovene štýlových a napríklad aj k bežnému opasku.Moderné traky majú tiež ďalšiu výhodu: ich spracovanie aj farby maximálne rešpektujú moderné trendy, nehovoriac o ich zaujímavom kombinovanie s dnes populárnymi úzkymi kravatami. Obľúbené sú predovšetkým čierne traky, ktoré nemôžeme neodporučiť.

 

 

Traky sú dostupné v 6 farbách - modrá, sivá, červená, tmavo-modrá, bordová a čierna.

Traky sú zdobené koženými vložkami a lesklými klipmi.

Šírka trakov: 4 cm.

 

 

Traky sú z pružného, elastického materiálu, ktorý sa prispôsobí na každú veľkosť. Na upravovanie veľkosti taktiež slúžia spony umiestnené na popruhoch. Na uchytenie slúžia zúbkované klipy v striebornej farbe.

 

 

V súčasnosti sú traky veľmi trendovým doplnkom outfitu. Nielenže celý Váš výzor oživia, ale vedia aj prakticky poslúžiť. Tak ako v minulosti slúžili najmä na odľahčenie nohavíc, tak môžu poslúžiť i teraz. Zahoďte opasky, teraz je tu sada našich štýlových trakov!