Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skNová - Automatický dávkovač nápojov

50%

Pôvodne
11.99 €
Zľava
50 %
Ušetríte
6 €
Môžete nakupovať ešte
99%
12 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Ak vás nebaví nakupovať stále klasické malé balenie vody, kúpte si jednu väčšiu.
Už sa nemusíte báť nepohodlného nalievanie, s nabíjacím automatickým dávkovačom na vodu to bude hračka.

ISO 10483 Elektrické čerpadlo na vodnej fľašu USB

Vďaka adaptéru ho budete môcť preložiť na viacerých typov hrdla na fľaši a tlačidlo pre zapnutie a vypnutie urobí prácu za vás.
Ak sa chystáte napríklad do prírody, načapujte si doma vodu do veľkej fľaše a dávkovač si jednoducho vezmite so sebou.

ISO 10483 Elektrické čerpadlo na vodnej fľašu USB

Nabíjací automatický dávkovač na vodu šetrí vaše peňaženky a vždy ochotne pomôže pri dodržiavaní pitného režimu.
Výstřižek4
Elektrické vodné čerpadlo Touch Electric Pump je poháňané vstavanou batériou, ktorá je schopná čerpať viac ako 120 litrov vody z jedného náboja, čo sa rovná 6 fľašiam s objemom 19 litrov.