Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky


Vážení zákazníci. Pripravili sme Vám výpredaj - skutočný výpredaj!!! Všetky ceny produktov vo výpredaji budú maximálne za nákupnú cenu, resp. väčšina bude pod našu nákupnú cenu!!! A prečo? Prečo nie - pekné nakupovanie :)Nová - Drevené puzzle s abecedou a číslami

43%

Pôvodne
20.99 €
Zľava
43 %
Ušetríte
9 €
Môžete nakupovať ešte
97%
7 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

HRAČKA ABECEDA A ČÍSLA - sada pozostáva z drevenej dosky s celou abecedou a číslami, ktoré majú svoje náprotivky v podobe tyčí s príslušným počtom kruhov. Dá sa vybrať a nastaviť. Všetko je usporiadané v správnom poradí, od prvého po posledné písmeno v abecede a od najnižšieho po najvyššie číslo.

ZABÁVA A UČÍ - drevené puzzle sú skvelý spôsob, ako sa skvele zabaviť s rodičmi. Zábavné je zladiť tvar písmena s drážkou na ciferníku, ale dá sa ľubovoľne meniť a rozširovať podľa zručností dieťaťa. S hlavolamom abeceda a čísla sa dieťa naučí nielen tvary písmen a číslic, ale môže sa ich naučiť aj pomenovať. Je to tiež skvelý spôsob, ako sa dozvedieť o farbách, precvičiť si zvuky a dokonca vytvoriť jednoduché slová. 

VYROBENÉ Z DREVA - drevené hračky sú nadčasovou ponukou, ktorá poteší každé dieťa. Klasická krása dreva a jeho trvanlivosť ho vždy vysoko oceňovali. Puzzle je vyrobené z dreva a natreté netoxickou a zdravotne nezávadnou farbou pre batoľa, navyše je potiahnuté hladkým ochranným náterom, ktorý chráni dieťa pred zranením. 
ŽIVÉ FARBY - hra je vedená v živých farbách, vďaka čomu podnecuje dieťa k hre, podnecuje fantáziu najmenších a podnecuje ich kreativitu. Drevo vyzerá dobre ako v prírodnej farbe, tak aj namaľovaná. 

ŠPECIFIKÁCIA - farba: viacfarebná; materiál: drevo; rozmery (dĺžka / šírka / výška): 45 x18 x 8 cm; hmotnosť: 0,80 kg; hmotnosť v balení: 0,95 kg

 

ŠPECIFIKÁCIA:
farba: viacfarebná;
materiál: drevo;
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 45 x18 x 8 cm;
hmotnosť: 0,80 kg;
hmotnosť v balení: 0,95 kg