Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skNová - Elektrická brúska na nehty + 6 nadstavcov

47%

Pôvodne
31.99 €
Zľava
47 %
Ušetríte
15 €
Môžete nakupovať ešte
99%
21 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Vďaka regulácii otáčok je tiež vhodná pre klasickú manikúru a pedikúru.
Súčasťou balenia je 6 ks brúsnych nadstavcov a 6 ks náhradných brúsnych kotúčov, sieťový adaptér, USB kábel.

Brúska nie je určená pre profesionálne použitie.
Napájanie pomocou adaptéra a USB kábla.
Jednoduchá obsluha.
Regulácia otáčok: 3000 - 15000.
Upínacie puzdro nástavcov: 2,4 mm.
Veľkosť brúsky: 13 cm.