Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienkyNová - Elektrická kolobežka Blitz 350W 36V 7,8Ah

37%

Pôvodne
459.99 €
Zľava
37 %
Ušetríte
170 €
Môžete nakupovať ešte
96%
18 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Táto elektrická kolobežka má jednu z najsilnejších batérií na trhu. Nemusíte sa pýtať, či máte dosť energie na to, aby ste sa dostali domov, do práce alebo do školy. Batéria je dokonale chránená pred poškodením a má tiež ochranu pred skratmi, prehriatím atď. Kolobežka vyvíja rýchlosť až 30km/h a jeho maximálna vzdialenosť je 25km/h. Ponúkame najlepšie technologické riešenie a kvalitné spracovanie.

Bezpečná jazda
kolobežka má dva brzdové systémy – mechanické a magnetické, ktoré výrazne zvyšujú bezpečnosť a efektívne znižujú brzdnú dráhu. Vozidlo má tiež zadné svetlo, vďaka ktorému bude užívateľ oveľa viditeľnejší na ceste. Na výrobu nášho elektrického skútra sa použili materiály najvyššej kvality, vďaka ktorým bol odolný a tým oveľa bezpečnejší.

LCD Displej – tento model kolobežky je vybavený intuitívnym LCD displejom, ktorý zobrazuje najdôležitejšie cestovné informácie, ako sú rýchlosť alebo počet najazdených kilometrov. Volant má tiež pohonové tlačidlo a elektrickú ručnú brzdu. Pod displejom sa nachádzajú 4 tlačidlá: klaksón, nastavenia, prepínanie, osvetlenie a zmeny rýchlosti.

2V1 pohon
vzhľadom na to, že kolobežka KRUZZEL je elektrický, môžete na nej jazdiť aj bez naštartovania motora. Ak sa počas cesty vybije batéria, môžete sa ľahko dostať domov alebo na iné miesto určenia.

Kvalita a kompaktnosť
elektrická kolobežka je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje dlhú životnosť celej konštrukcie. Je vybavená rukoväťou a platformy pre minimalizáciu preklzu. Hrubé bezdušové pneumatiky zabezpečujú presné udržiavanie tlaku, takže pred každou jazdou nie je potrebné nahustiť kolesá. Vďaka tomu získate väčšiu odolnosť proti prepichnutiu a prerezaniu.

Komfort jazdy
elektrická kolobežka je vybavená tlmičmi nárazov – v prednej a zadnej časti. Vďaka tomu bude jazda po meste alebo nerovnom teréne oveľa príjemnejšia a komfortnejšia. Zachytia a rozptýlia všetku prebytočnú energiu a chránia zariadenie a používateľa pred účinkami vibrácií, čím predlžujú životnosť zariadenia.

Technická špecifikácia:
 • vodotesná trieda: IPX4
 • maximálna rýchlosť: 30 km / h
 • odpruženie: predné a zadné
 • svetlá: obrysové, brzdové, smerovky
 • výkon: 350 W
 • napätie: 36V
 • kapacita batérie: 7,8 Ah
 • brzda: mechanická, magnetická
 • doba nabíjania: 3 – 4 hodiny
 • dojazd: 25 km
 • rozmery: (dĺžka / šírka / výška): 100/15 / 110 – 100 cm
 • hmotnosť: 12 kg
 • hmotnosť v balení: 13 kg
 
Elektrická kolobežka je mimoriadne moderný dopravný prostriedok. Je skvelou alternatívou k verejnej doprave alebo automobilu. Umožní vám rýchlo sa pohybovať a vyhnúť sa tak dopravným zápcham a preplneným cestám. Náš jedinečný elektrický skúter sa vyznačuje jednoduchosťou spracovania a minimalistickým vzhľadom. Každá časť a príslušenstvo sú premyslené a ovplyvňujú pohodlie pri používaní. Má silnú a stabilnú konštrukciu: stabilita konštrukcie a bezdušové pneumatiky odolné voči prepichnutiu a prerezaniu. Vybavený dvoma tlmičmi – vzadu a spredu uľahčí jazdu a kolobežka bude mať dlhšiu životnosť.

Kolobežka vyvíja rýchlosť až 30 km/h a umožňuje vám prejsť vzdialenosť +-25 km. Vďaka kompaktnej veľkosti po zložení si ju môžete vziať so sebou kamkoľvek – na výlet, do práce alebo na rodinnú dovolenku. Nezaberá veľa miesta, takže sa ľahko zmestí do kufra, autobusu alebo výťahu. Je extrémne ľahký, čo vám umožňuje jazdiť aj pri vypnutom motore. Keď sa batéria ľahko vybije a môžete ľahko dosiahnuť svoj cieľ.

Obsah balenia:
kolobežka
sada svetiel
kryty rukoväte
montážna súprava
nabíjačka