Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skHit tohto leta - vodné balóny (100ks)

50%

Pôvodne
9.99 €
Zľava
50 %
Ušetríte
5 €
Môžete nakupovať ešte
99%
184 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Vyskúšajte totálnu bombu tohto leta. Svoje vodné bomby naplníte tak rýchlo, že súper nestačí ani mrknúť.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bunch balloons

 

 

Túto skvelú vychytávku pripojíte k zdroju vody a za minútu vytvoríte 100 vodných balónikových bômb. Plánujete detskú alebo bazénovú párty? Potom by Vám nemali chýbať tieto farebné nafukovacie balóniky, ktoré sa naplnením vodou mení vo vodnej bomby.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bunch balloons

 

 

S týmito bombami zažijete veľa zábavy. Stačí iba naplniť vodou, urobiť na konci uzlík a potom už len záleží na Vás, komu nadelíme spŕšku.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bunch balloons

 
Popis:
Vodné balóniky 100 ks v balení
Hit tohto leta
Obsah balenia: 3x zväzok balónov (celkom 100 vodných balónikov) aj nástavec na hadicu
Skvelé na detské párty alebo len tak k vode
Zábava pre malých aj veľkých