Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 SUPERAKCIA - 4v1 Hrací smart kvetináč s BT reproduktorom a svetlom

70%

Pôvodne
49.99 €
Zľava
70 %
Ušetríte
35 €
Môžete nakupovať ešte
99%
168 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Zasaďte si rastlinku, zapnite kvetináč :-) a zábava môže začať. Dotknite sa rastliny a reproduktor v kvetináči zahrá jeden tón. Dotýkajte sa ďalej a zahrajte melódiu :-) Okrem toho môžte tento kvetináč použiť aj ako prehrávač hudby cez Bluetooth alebo nočnú lampičku s bielym alebo farebným chillout meniacim sa svetlom, či reproduktor!

 

Popis:
Hrajte na klavír tým, že sa dotknete svojej obľúbenej rastliny a vytvoríte romantickú atmosféru vo svojom dome s farebným nočným svetlom. Tento inteligentný kvetináč Smart Flowerpot poskytuje 4 v 1. Len sa jemne dotýkajte skutočnej rastliny a kvetináč vytvorí nádherný zvuk klavíra, rovnako ako keby ste hrali na klavír. Viete meniť v kvetináči rôzne melódie. Kvetináč môžete pripojiť k telefónu prostredníctvom zariadenia Bluetooth a kvetináč sa okamžite stáva moderným reproduktorom. Zároveň bude kruhové svetlo blikať do rytmu. Sedem jemných svetlých farieb bez oslnenia sa dá použiť na rôzne scény. 1200mAh Li-ion batéria zabezpečuje dlhú dobu prehrávania hudby.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smart music flower pot

Hlavné funkcie:
•Kúzelný inteligentný kvetináč
Môžete vytvoriť nádherný klavírny zvuk dotykom skutočnej rastliny
• Farebné nočné svetlo
Farebné nočné svetlo si môžete vybrať, aké chcete aby vám vylepšila náladu
• Reproduktor Bluetooth
Pripojte kvetináč k telefónu cez Bluetooth a vychutnajte si hudbu, ktorá sa vám páči, s farebným svetlom
• Inovatívny darček
Skvelý darček pre milovanú osobu, deti alebo rodičov. Vhodný pre svadbu, narodeninovú oslavu, kanceláriu alebo jednoducho pre vášu izbu

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smart music flower pot

Špecifikácia:
Hlasitosť: 90dB
Rozsah frekvencie: 20-20 000Hz
Bluetooth vzdialenosť: 10m
Batéria: 1200mAh Li-ion batéria
Napätie: 3.7V
Nabíjanie: 5V 500mA
Doba nabíjania: 4h
Doba prehrávania: 12h
Materiál: Plast
Hmotnosť produktu: 0,3040 kg
Hmotnosť balenia : 0,4070 kg
Rozmery výrobku (D x Š x H): 9,40 x 9,40 x 11,00 cm
Rozmery balenia (D x Š x H): 12,50 x 12,50 x 13,20 cm
Obsah balenia: 1 x kvetináč, 1 x užívateľský manuál