Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienkySUPERAKCIA - Inteligentná 500ml termoska s teplomerom a dotykovým LED displejom teploty

58%

Pôvodne
18.99 €
Zľava
58 %
Ušetríte
11 €
Môžete nakupovať ešte
99%
546 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Tento jedinečný termo hrnček je mimoriadne praktické riešenie, ktoré vám umožní regulovať teplotu kvapaliny v ňom. Bude to perfektná nádoba na kávu, nápoje, pivo alebo ovocné džúsy. Môže vydržať v teple alebo chlade 12-24 hodín. Na uzávere termo hrnčeka je LED displej, ktorý zobrazuje teplotu kvapaliny vo vnútri. Stačí jeden dotyk, aby sa na ňom zobrazila aktuálna teplota.
Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele - termoska je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, čo sa premieta do komfortu používania. Má puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojvrstvovú vákuovú štruktúru. Nevydáva nepríjemný zápach a mimoriadne ľahko sa čistí.

Termohrnček je vybavený praktickým prekrytím sitkom. Ak ste fanúšikom uvarenej kávy alebo čaju bez vrecka, nemusíte nápoj nalievať pred naliatím do termosky. Sitko zachytí aj tie najmenšie zvyšky z nápoja.
Kapacita termosky je 500 ml. Vďaka svojim kompaktným rozmerom bude perfektný na cestách, v kancelárii, aute alebo v škole. Nezaberá veľa miesta. Zmestí sa dokonca aj do malého batohu alebo kabelky.

ŠPECIFIKÁCIA:
farba: čierna;
materiál: nehrdzavejúca oceľ;
displej: LED;
meranie teploty: ÁNO;
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 6,5 / 6,5 / 23cm;
hmotnosť: 0,27 kg;
hmotnosť v balení: 0,34 kg

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Stainless Steel Insulated Cup Coffee Thermos Mug Travel LCD Touch Screen Display Temperature 500ml Vacuum Flask