Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skNová - Inteligentné vianočné osvetlenie IP65 - 16 miliónov farieb...

43%

Pôvodne
34.99 €
Zľava
43 %
Ušetríte
15 €
Môžete nakupovať ešte
99%
21 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

LED vianočné svetlá pre vnútorné i vonkajšie stromčeky. Ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Rôzne farby, svetelné efekty, hudba, jas a časovač.

Diaľkovo ovládané pomocou mobilnej aplikácie:
LED svetlá na dekoráciu vianočných stromčekov je možné rýchlo a ľahko nainštalovať a pripojiť pomocou bezdrôtovej siete. Pripojenie nemusíte vytvárať zakaždým, keď zapnete svetlá. Všetky LED vianočné osvetlenie je možné diaľkovo ovládať pomocou mobilného telefónu alebo aplikácie, pričom je možné im nastavovať rôzne funkcie.

Vianočné oblečenie a tovar | INTELIGENTNÉ LED VIANOČNÉ OSVETLENIE 15M  150Led | Darcekyvychytavkychudnutie.sk | Darčeky, móda, šperky

16 miliónov farebných odtieňov a 8 svetelných efektov:
Môžete si vybrať zo 16 miliónov farebných odtieňov podľa farebnej schémy aplikácie a 8 rôznych dynamických svetelných efektov pre LED vianočné osvetlenie. Môžete tiež nastaviť ľubovoľnú rýchlosť blikania svetiel.

INTELIGENTNÉ LED VIANOČNÉ OSVETLENIE - RGBLedy - Coolmango - Využite skvelé  ponuky!

Nastavenie časovača, hudby a jasu:
Môžete nastaviť časovač tak, aby zapínal a vypínal LED vianočné osvetlenie, prehrával vianočnú hudbu a nastavoval jas svetiel prostredníctvom mobilnej aplikácie. Môžete tiež stlmiť vianočné LED svetlá.
 TWINKLY - Moderné vianočné osvetlenie na stromček | Svet Stromčekov
Vhodné na dekoráciu vonkajších a vnútorných stromčekov:
LED osvetlenie je možné inštalovať na vnútorné a vonkajšie vianočné stromčeky, pretože výrobok má krytie IP65, takže je odolný voči všetkým poveternostným podmienkam, ako je dážď, sneh a nízke teploty.