Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skNová - IPL Laserový depilátor

48%

Pôvodne
129.99 €
Zľava
48 %
Ušetríte
63 €
Môžete nakupovať ešte
99%
2 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Snívate o krásnom, hladkom tele? Dráždi vás holenie alebo voskovanie a hľadáte metódu, ktorá Vás rýchlo a efektívne zbaví nepotrebných chĺpkov z tváre, bikín alebo podpazuší? Ak vám záleží na zaručenom efekte, rýchlom pôsobení a dlhej duševnej pohode, depilátor IPL je určite pre Vás.

IPL Laserový depilátor

PRE DOMÁCI DEPILÁCIU - IPL laserový epilátor je príslušenstvo, ktoré je perfektné pre všetky oblasti tela (nohy, ruky, podpazušie, oblasť bikín), s výnimkou tváre.
IPL TECHNOLOGY - telový epilátor používa neinvazívnu IPL metódu, ktorá redukuje chĺpky svetelnými impulzmi rôznej dĺžky, ktoré poškodzujú vlasy v korienkoch ožiarením pokožky lúčom svetla. IPL svetlo nenarúša štruktúru pokožky.
IPL Laserový depilátor

5 NASTAVITEĽNÝCH ÚROVNÍ - prenosný laserový epilátor na telo má 5 nastaviteľných úrovní (8 - 15 J), takže si zariadenie ľahko prispôsobíte svojim potrebám.
PRE RÔZNE TYPY POKOŽKY A VLASOV - Laserový epilátor IPL funguje efektívne pre mnoho rôznych typov vlasov a pokožky. Ideálne pre vlasy prírodnej farby a rôzne typy pokožky.

IPL Laserový depilátor

ŠPECIFIKÁCIA-napätie: AC 100-240 V / 50-60 HZ; výkon: 36 W; vlnová dĺžka: 510 µm; osvetlenie: IPL (plus svetlo); expozičné časy: 40; posun energie: 5 úrovní (8-15 J); rozmery: 20 / 15,5 / 8cm; hmotnosť: 0,9 kg; hmotnosť v balení: 0,915 kg.

 

IPL Laserový depilátor

 

 

IPL Laserový depilátor