Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky


Vážení zákazníci. Pripravili sme Vám výpredaj - skutočný výpredaj!!! Všetky ceny produktov vo výpredaji budú maximálne za nákupnú cenu, resp. väčšina bude pod našu nákupnú cenu!!! A prečo? Prečo nie - pekné nakupovanie :)Nová - IPL Laserový depilátor

48%

Pôvodne
129.99 €
Zľava
48 %
Ušetríte
63 €
Môžete nakupovať ešte
98%
2 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Snívate o krásnom, hladkom tele? Dráždi vás holenie alebo voskovanie a hľadáte metódu, ktorá Vás rýchlo a efektívne zbaví nepotrebných chĺpkov z tváre, bikín alebo podpazuší? Ak vám záleží na zaručenom efekte, rýchlom pôsobení a dlhej duševnej pohode, depilátor IPL je určite pre Vás.

IPL Laserový depilátor

PRE DOMÁCI DEPILÁCIU - IPL laserový epilátor je príslušenstvo, ktoré je perfektné pre všetky oblasti tela (nohy, ruky, podpazušie, oblasť bikín), s výnimkou tváre.
IPL TECHNOLOGY - telový epilátor používa neinvazívnu IPL metódu, ktorá redukuje chĺpky svetelnými impulzmi rôznej dĺžky, ktoré poškodzujú vlasy v korienkoch ožiarením pokožky lúčom svetla. IPL svetlo nenarúša štruktúru pokožky.
IPL Laserový depilátor

5 NASTAVITEĽNÝCH ÚROVNÍ - prenosný laserový epilátor na telo má 5 nastaviteľných úrovní (8 - 15 J), takže si zariadenie ľahko prispôsobíte svojim potrebám.
PRE RÔZNE TYPY POKOŽKY A VLASOV - Laserový epilátor IPL funguje efektívne pre mnoho rôznych typov vlasov a pokožky. Ideálne pre vlasy prírodnej farby a rôzne typy pokožky.

IPL Laserový depilátor

ŠPECIFIKÁCIA-napätie: AC 100-240 V / 50-60 HZ; výkon: 36 W; vlnová dĺžka: 510 µm; osvetlenie: IPL (plus svetlo); expozičné časy: 40; posun energie: 5 úrovní (8-15 J); rozmery: 20 / 15,5 / 8cm; hmotnosť: 0,9 kg; hmotnosť v balení: 0,915 kg.

 

IPL Laserový depilátor

 

 

IPL Laserový depilátor