Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky


Vážení zákazníci. Pripravili sme Vám výpredaj - skutočný výpredaj!!! Všetky ceny produktov vo výpredaji budú maximálne za nákupnú cenu, resp. väčšina bude pod našu nákupnú cenu!!! A prečo? Prečo nie - pekné nakupovanie :)Nová - Nabíjačka na autobatérie 6/12V 6A

47%

Pôvodne
31.99 €
Zľava
47 %
Ušetríte
15 €
Môžete nakupovať ešte
98%
36 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

NABÍJAČKA AUTOBATÉRIÍ - je to inteligentná nabíjačka pre najobľúbenejšie 6V a 12V batérie používané v automobilovom priemysle. Podporuje väčšinu batérií dostupných na trhu. Používa sa na nabíjanie automobilových, motocyklových a olovených akumulátorov 20-65Ah. Má špeciálny spínač, ktorý vám umožní prispôsobiť sa danej batérii. Nabíjačka má kompaktné rozmery, vďaka čomu je praktická a ľahko sa skladuje.
PRENOSNÁ - Vďaka tomu, že nabíjačka MALATEC má veľmi tenké batérie, je extrémne ľahká v porovnaní s inými zdrojmi dostupnými na trhu. Dá sa ľahko skladovať a prepravovať v aute alebo doma, napríklad v šatníku, na poličke. Zaberá veľmi málo miesta. Navyše má pohodlnú rukoväť s priehlbinami na prsty, ktorá padne do každej ruky a umožní vám pohodlne preniesť zariadenie na akékoľvek miesto.

MALATEC - Nabíjačka na autobatérie 6/12V 6A

6V a 12V - zariadenie má prepínač, ktorý vám umožňuje zvoliť si 6V alebo 12V podľa vašich potrieb pred nabíjaním batérie. Dokáže jednoducho nabiť obľúbené auto, motorky a mnoho ďalších batérií. Je mimoriadne efektívna, spotrebúva málo elektriny.
INDIKÁTOR ÚROVNE NABITIA - Nabíjačka má 6 LED diód s percentami, ktoré indikujú úroveň nabitia batérie. To vám umožní nabiť zariadenie na zvolenú úroveň. Vďaka tejto funkcii nemusíte skúmať, či je batéria dostatočne nabitá – nabíjačka vám to jednoducho ukáže.

MALATEC - Nabíjačka na autobatérie 6/12V 6A

ŠPECIFIKÁCIA - farba: čierna; materiál: plast; výstup: AC110V / 230V: DC 12V; výkon: 4,2A; maximálny nabíjací prúd: 6A; 6 kontroliek; napájacie káble (dĺžka): 1,5 m, napájací kábel zariadenia (dĺžka): 1,5 m; rozmery (dĺžka / šírka / výška): 8,5 / 16/18 cm; hmotnosť: 1,5 kg