Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky


Vážení zákazníci. Pripravili sme Vám výpredaj - skutočný výpredaj!!! Všetky ceny produktov vo výpredaji budú maximálne za nákupnú cenu, resp. väčšina bude pod našu nákupnú cenu!!! A prečo? Prečo nie - pekné nakupovanie :)Ochranca 3v1 - Paralyzér, svetlo v tvare boxera

63%

Pôvodne
26.99 €
Zľava
63 %
Ušetríte
17 €
Môžete nakupovať ešte
99%
448 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Paralyzér Type 008 Boxer je určený na osobnú ochranu.
Tento paralyzér je vynikajúca, skrytá a hlavne nenápadná obrana pred nebezpečnými narušiteľmi a útočníkmi vo vašom okolí. Paralyzér má zabudované Led svetlo, ktoré slúži na svietenie v núdzi, alebo na zmätenie útočníka.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt stun gun boxer

 
Technické špecifikácie: vypínač na boku má tri polohy, v prvej je všetko deaktivované, v strednej polohe sa rozsvieti led svetlo a opäť v opačnej krajnej polohe je aktivovaný paralyzér, ale ten sa však spustí až po stlačení ďalšieho gombíka (predchádza sa tak poraneniu z nedbanlivosti).   Paralyzér Type 008 má v sebe zabudovanú batériu. Nabíjanie prístroja je pomocou priloženého nabíjacieho kábla.

 

 

Charakteristika paralyzérov: silný elektrický výboj okamžite zneškodní útočníka už pri letmom dotyku s telom, účinkuje aj cez silnú vrstvu odevu, vrátane koženého odevu. V žiadnom prípade nemôžete dostať spätný výboj, aj keď vás útočník drží. Nezanecháva žiadné psychické ani fyzické následky - okamžitá obrana. Pred neumýselným výbojom vás chráni bezpečnostný vypínač.
Použitie paralyzéru:
1/ 0,5 sek. krátky úder, zpôsobí útočníkovi krč do svalov
2/ 1 až 2 sek. stredný úder, spôsobí útočníkovi pák k zemi a duševny otras
3/ 3 až 5 sek. plný úder, spôsobí pád útočníka, stratu orientácie a šok na niekoľko minút.