Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienkyParný mop 2v1 - 1300W

48%

Pôvodne
88.99 €
Zľava
48 %
Ušetríte
43 €
Môžete nakupovať ešte
98%
7 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

PARNÝ MOP 2v1 + PODLOŽKA NAVIAC - udržiavanie čistoty na vysokej úrovni je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou! Poskytne vám to naše multifunkčné zariadenie MALATEC 2v1. Mop bude ideálny na čistenie väčších povrchov, napríklad podláh, a multi-čistič vyčistí všetky druhy ťažko dostupných miest, ako sú škáry, okná, radiátory atď.
Mop parowy z dozownikiem detergentu 1300 W

RÝCHLOSŤ A HYGIENA - parný mop MALATEC je dokonalým riešením pre každého, kto si kladie otázku: „je moja podlaha čistá a neobsahuje nebezpečné baktérie a vírusy?“. S parným mopom MALATEC je odpoveď jednoduchá. Odteraz môžete ľahko a rýchlo vyčistiť akýkoľvek typ podlahy: linoleum, dlaždice, panely, drevené alebo kamenné podlahy a dokonca aj koberce. Stačí zapnúť mop a je pripravený na použitie za necelých 15 sekúnd. Teraz môžete začať čistiť a podlahy nechať hygienicky čisté. Mop zabije 99,9% choroboplodných zárodkov.

Šikovné a ergonomické s kompaktnými rozmermi, to sú najlepšie vlastnosti nášho parného mopu MALATEC. Pohyblivý kĺb a trojuholníkový tvar chodidla umožňujú dosiahnuť aj na ťažko dostupné miesta, ako sú povrchy pod nábytkom alebo rohy.

NÁDRŽE NA VODU A ČISTIACE PROSTRIEDKY - mop má 2 nádrže: na vodu a zvlášť na čistiaci prostriedok. Stačí naplniť nádobu vodou a začať čistiť. Aj keď mop nepotrebuje čistiace prostriedky, aby zabezpečil dokonalú čistotu a hygienu vyčistených podláh, môžete tekutinu použiť iba tak, že ju nalejete do špeciálnej nádoby v päte. Použitie 2 nádob zaručuje, že neznečistíte nádržku na vodu čistiacim prostriedkom.
Mop parowy z dozownikiem detergentu 1300 W

ŠPECIFIKÁCIA -
farba: biela;
kapacita vodnej nádrže: 300ml;
rotujúca parná hlava v mope: áno;
držiak šnúry: áno;
hlavný vypínač: áno;
pohotovostné podsvietenie: áno;
regulácia pary: áno, v gombíku;
vypínač dávkovania pracieho prostriedku: áno;
dĺžka napájacieho kábla: 470cm;
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 30/30 / 117cm;
hmotnosť mopu: 2,4 kg;
hmotnosť s balením: 4 kg.
Mop parowy z dozownikiem detergentu 1300 W

Sada obsahuje:
Mop MALATEC
3 poťahy na mop z mikrovlákna na suchý zips
1 žinylkový mopový vankúšik z mikrovlákna
mop podložka na čistenie kobercov
nástavec na kefu na umývanie okien s viacerými ostrekovačmi so stierkou
kryt pre multimeter z mikrovlákna
prekrytie pre multimode
malú okrúhlu kefu
strednú okrúhlu kefu
prekrytie pre trysku s viacerými ostrekovačmi
adaptér pre viacnásobnú podložku,
uhlovú dýzu
nástavec na viacplošnú dlhú kefu na čistenie kĺbov
adaptér pre multimetr
odmerka na nalievanie vody, saponát max 250ml
Mop parowy z dozownikiem detergentu 1300 W

Dodržiavanie hygienickej čistoty v našich domovoch dnes nie je len túžbou mať správny poriadok, ale aj nevyhnutnosťou vyplývajúcou z nebezpečenstva fungovania v spoločnosti. Mop 2 v 1 je zariadenie, ktoré jednoduchým, ale predovšetkým efektívnym spôsobom umožní hygienické odstránenie patogénnych mikroorganizmov z domu alebo bytu. Rozlúčte sa so špinavými podlahami, oknami a medzerami vo vašej domácnosti pomocou hĺbkového čistiaceho zariadenia MALATEC 2v1 bez potreby chemikálií!

 

Mop parowy z dozownikiem detergentu 1300 W