Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienkyNová - Pokladnička Bankomat

51%

Pôvodne
44.99 €
Zľava
51 %
Ušetríte
23 €
Môžete nakupovať ešte
96%
24 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

UČIŤ SA SPORENIU - trezor na pokladnici je veľmi dobrý nápad na to, ako sa naučiť šetriť svoje vlastné peniaze, ako aj na plánovanie svojich výdavkov. Rozvíjate tým u detí finančnú gramotnosť.


BEZPEČNÉ MIESTO PRE ÚSPORY - trezor je veľmi atraktívnou alternatívou k tradičnému prasiatku. Môžete do nej vložiť bankovky aj mince a po zadaní príslušného kódu ich v prípade potreby vybrať.

PIN LOCK - pokladnička, bankomat je zabezpečený špeciálnym štvormiestnym kódom. Aby ste mohli využiť úspory, ktoré sa v trezore nahromadili, musíte zadať správny PIN. Číslo si môžete prideliť sami.

SVETELNÉ A ZVUKOVÉ ÚČINKY - aby bola kasička pre dieťa ešte atraktívnejšia, bola obohatená o zaujímavé svetelné a zvukové efekty. Výrazné pípanie je možné v angličtine nahlas meniť.
ŠPECIFIKÁCIA - dvere sa otvoria po zadaní 4-miestneho PIN kódu; možnosť zadať svoje vlastné heslo; na bankovky a mince; vek dieťaťa 6+; schopnosť nahlas meniť zvuky; po 20 sekundách vám trezor pripomenie otvorené dvere; rozmery (výška / šírka / hĺbka): 19,5 / 13/12 cm; hmotnosť: 0,55 kg;