Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienkySUPERvýpredaj - Pulzný oxymeter, rúška, respirátory, bezd. teplomery...

83%

Pôvodne
39.99 €
Zľava
83 %
Ušetríte
33 €
Môžete nakupovať ešte
99%
4352 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Pulzný oxymeter

Meria jednoduchým, spoľahlivým a neinvazívnym spôsobom saturáciu krvi kyslíkom a tepovú frekvenciu u dospelých aj u detí.
Pulzný oxymeter je vhodný najmä pre rizikových pacientov, napr. Osoby s ochorením srdca, astmatikov, ale aj športovcov a zdravé osoby, ktoré sa pohybujú vo veľkých výškach (napr. Horolezci, lyžiari alebo športové letci).

 

Pulse oxymeter at Rs 300/piece | Pulse Ox Meter, SpO2 Monitor, Blood Oxygen  Monitor, Digital Pulse Oximeter, Pulse Oximeter Monitor - Zibbri India  Private Limited, New Delhi | ID: 22439787291

 

Pulzný oximeter slúži na neinvazívne meranie saturácie hemoglobínu kyslíkom v arteriálnej časti krvného riečišťa a srdcovú (tepovej) frekvencie. Saturácia hemoglobínu kyslíkom udáva, koľko percent hemoglobínu a arteriálnej krvi je nasýtené kyslíkom. Preto je dôležitým parametrom pre posúdenie funkcie dýchanie.

Pulzný oximeter používa na meranie dva svetelné lúče rozdielne vlnové dĺžky, ktoré dopadajú na prst vložený dovnútra prístroja. Nízka hodnota saturácia hemoglobínu kyslíkom poukazuje prevažne na choroby ako ochorenie dýchacích ciest, astma, srdcová nedostatočnosť atď. U človeka s nízkou hodnotou saturácie hemoglobínu kyslíkom sa vo väčšej miere objavujú príznaky ako dýchavičnosť, zvýšenie srdcovej frekvencie, pokles výkonnosti, nervozita a náhle potenie.

Pulzometer / prstový pulzný oxymeter - NAJprodukty.sk 

 

Chronická a známa saturácie hemoglobínu kyslíkom vyžaduje sledovanie pomocou pulzného oxymetra a kontroly u lekára. Náhle zníženie saturácie hemoglobínu kyslíkom je nutné ihneď riešiť s lekárom.
Displej pulzného oxymetra sa môže automaticky otáčať v 4 smeroch podľa zistených parametrov a ponúka 6 režimov zobrazenia.

 

Technická špecifikácia:
Dvojfarebný OLED displej (typ displeja, ktorý využíva technológiu elektroluminiscenč. diód)
Je schopný merať až 50 hodín nepretržite pri nečinnosti sa sám vypína po 8 sekundách
Presnosť hodnôt až 99%
Napájanie 2 x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)
Veľmi jednoduchá manipulácia s použitím 1 tlačidla
Rozmery: 130 x 100 x 60 mm
Váha: 65 g

 

 

 

3 vrstvové ochranné rúško jednorázové balenie 50ks - Ochranné rúška a  dezinfekcia

 

 

 

 

 

 

Hetaida HTD8813, bezkontaktný - Bezdotykový teplomer | Alza.sk

 

 

Verk 15793 Automatický dávkovač mydla 300ml