Logo
Kto sme?KontaktNajčastejšie otázkyČo ste zmeškali

Silikónové rukavice - do každej kuchyne

53%
6.99 €

Pôvodne
14.99 €
Zľava
53 %
Ušetríte
8 €
Môžete nakupovať ešte
98%
16 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Rukavice Hot Hands na grilovanie a varenie s praktickým dizajnom pre silnú priľnavosť bez kĺzania. Umožňujú bezpečný presun horúcich hrncov, potravín alebo stojanov. Ľahko spracujete teplé jedlo vo vašej kuchyni.
Fotka zľavy: Hot hands sú chňapky úplne novej generácie! Grilujte či varte bez obáv z popálenín v domácnosti i vonku. Silikónové rukavice sú pohodlné, praktické a odolné.
Využitie však nájdu aj pri záhradnej grilovačke alebo opekaní. Ide o skvelý bezpečnostný prostriedok na ochranu pred popáleninami. Rukavica je vyrobená z tepelne odolného silikónu. Hot Hands sú univerzálnej veľkosti.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hot hands non slip cooking gloves

 

Sú sexy červené, pohodlné a vedia vás ochrániť pred horúčavou. Reč je o moderných rukaviciach Hot Hands, s ktorými sa môžete bez obáv dotýkať horúcich hrncov, pokrievok, pekáčov či grilu.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hot hands non slip cooking gloves

 

Zabudnite na klasické chňapky a zaobstarajte si tento najnovší doplnok k outfitu profesionálneho kuchára. Špeciálne upravenýprotisklzový povrch sa postará o to, aby vám nič nevypadlo. Už nikdy žiadne popáleniny. Nasaďte si červené silikónové rukavice a natrite to horúcim predmetom vo vašej kuchyni!