Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky


Vážení zákazníci. Pripravili sme Vám výpredaj - skutočný výpredaj!!! Všetky ceny produktov vo výpredaji budú maximálne za nákupnú cenu, resp. väčšina bude pod našu nákupnú cenu!!! A prečo? Prečo nie - pekné nakupovanie :)ZNOVA V PONUKE - Silikónová rukavica proti popáleniu

73%

Pôvodne
14.99 €
Zľava
73 %
Ušetríte
11 €
Môžete nakupovať ešte
99%
125 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Rukavice na grilovanie čI varenie s praktickým dizajnom pre silnú priľnavosť bez kĺzania.
Amazon Hot Selling Silicone Heat Resistant Gloves
Umožňujú bezpečný presun horúcich hrncov, potravín alebo stojanov. Ľahko spracujete teplé jedlo vo vašej kuchyni.
Fotka zľavy: Hot hands sú chňapky úplne novej generácie! Grilujte či varte bez obáv z popálenín v domácnosti i vonku. Silikónové rukavice sú pohodlné, praktické a odolné.
Využitie však nájdu aj pri záhradnej grilovačke alebo opekaní. Ide o skvelý bezpečnostný prostriedok na ochranu pred popáleninami. Rukavica je vyrobená z tepelne odolného silikónu. Rukavice sú univerzálnej veľkosti.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hot hands non slip cooking gloves

 

Sú sexy pohodlné a vedia vás ochrániť pred horúčavou. Reč je o moderných rukaviciach s ktorými sa môžete bez obáv dotýkať horúcich hrncov, pokrievok, pekáčov či grilu.

 

 

 

Zabudnite na klasické chňapky a zaobstarajte si tento najnovší doplnok k outfitu profesionálneho kuchára. Špeciálne upravený protisklzový povrch sa postará o to, aby vám nič nevypadlo. Už nikdy žiadne popáleniny. Nasaďte si tieto silikónové rukavice a natrite to horúcim predmetom vo vašej kuchyni!