Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skKončíme50!j- SMARTWATCH - HODINKY S MONITOROM SRDCOVÉHO TEPU, TLAKU, KYSLÍKA V KRVI...

76%

Pôvodne
28.99 €
Zľava
76 %
Ušetríte
22.11 €
Môžete nakupovať ešte
99%
1144 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Naše inteligentné hodinky sú kombináciou moderného dizajnu a multifunkčnosti. Prekvapí vás predovšetkým ľahké použitie a veľké množstvo rôznych funkcií, ktoré potrebujete. Budú sa perfektne hodiť na šport a každodenné činnosti.
Srdiečko, Bižutéria, Waterproof, Náramok

Inteligentné pásmo funguje skvele cez Bluetooth 4.0 so zariadeniami, ako sú smartphony a tablety. Intuitívna aplikácia „Lefun health“ (bezplatné stiahnutie z Google Play alebo App Store) vám umožní pracovať s Androidom (5.0 alebo novším) a iOS (9.0 alebo novším).

Kvalitný OLED displej zobrazuje všetky základné parametre inteligentných hodiniek.

OZNÁMENIA - o telefonáte, príchode SMS a MMS a aktivitách v komunikátoroch.

ŠPECIFIKÁCIA:
Kompatibilita: Android a iOS
veľkosť: univerzálna, dĺžka 26cm
prevádzka: dotyk
rozhranie: USB 2.0
displej: OLED 1,3 "
číslo prichádzajúceho hovoru alebo meno: Áno
Zobrazenie textu SMS: Áno
bluetooth: verzia 4.0
Bluetooth komunikačná vzdialenosť: 5-10m
nabíjanie: po odstránení remienka máte USB nabíjaciu zástrčku
batéria: 80 mAh
pracovný čas: 2-4 dni
nájsť inteligentné hodinky: Áno
čas: áno
monitor srdcového tepu: Áno
Pulzný oxymeter: Áno
Krokomer: Áno, meria vzdialenosť, kroky a spálené kalórie
tlakomer: Áno
hmotnosť: 120g

 

Srdiečko, Bižutéria, Waterproof, Náramok

 

 

Srdiečko, Bižutéria, Waterproof, Náramok

 

 

Srdiečko, Bižutéria, Waterproof, Náramok