Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienkyTuristická prenosná chladnička - 29l (12V / 230V) - ZOHRIEVA AJ CHLADÍ !!!

29%

Pôvodne
68.99 €
Zľava
29 %
Ušetríte
20 €
Môžete nakupovať ešte
99%
142 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

PRENOSNÁ TURISTICKÁ CHLADNIČKA
Malatec Cooler LT-29L Turistická chladnička (12 / 230V)1
Dokonalá turistická chladnička 2 v 1! To je nielen skvelé zariadenie, vďaka ktorému si môžete užívať chladených nápojov napr. v chatke, kempe. Je to aj ideálna chladnička do auta.
TERAZ UŽ JE KONIEC S roztopenou ZMRZLINOU A skazeným JEDLOM!
A to všetko vďaka vstavaným DVOM druhom elektrických zásuviek! Vďaka zásuvke na zapojenie prívodnej šnúry do siete 220-240 V a vďaka zásuvke na kábel do zapaľovača v aute máte možnosť voľby a takmer neobmedzené možnosti! Dlhé prívodné šnúry poskytujú komfort používania. Chladnička má mriežku, vďaka ktorej môžeme vnútro rozdeliť na polovice, aby sa veci v nej uložené nepremiešali - napr. jedlo zvlášť a nápoje zvlášť...

Malatec Cooler LT-29L Turistická chladnička (12 / 230V)4

Chladnička je vyrobená z pevnej umelej hmoty. Vďaka držadlu ju možno pohodlne prenášať. Chladnička sa ľahko udržuje čistá. A to ešte nie je všetko! Vďaka funkcii ohrievania sa chladnička osvedčí nielen za teplých dní, ale aj za chladných, napr. na jeseň či v zime, na ohriatie jedla a nápojov. Ide o multifunkčné zariadenie s obrovskými možnosťami!

Chladničku možné používať zároveň s chladiacimi náplňami, čo zvýši jej účinnosť.

Chladnička chladí o 12 až 16 stupňov pod teplotu okolia (počítané pri priemernej vonkajšej teplote 25 stupňov). Pri zapnutej funkcii ohrievania dosahuje teplota hodnoty asi 50-60 stupňov!
Vďaka chladničke si možno užívať ideálne čerstvých produktov v každú ročnú dobu. Dokonalá na táborenie, k táboráku alebo na piknik.

Odporúča sa profesionálnym vodičom - chladnička zapojená do zásuvky zapaľovača bude dokonale chladiť nápoje počas horúčav alebo ohrievať počas chladných dní!