Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skXXL Nafukovačky

78%

Pôvodne
44.99 €
Zľava
78 %
Ušetríte
35 €
Môžete nakupovať ešte
99%
854 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

XXL nafukovačky patria k nafukovačkám, ktoré sú absolútnym HITom letnej sezóny. 

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nafukovacka plameniak - Plameniak: 150x105 cm

 

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Dětská skluzavka H2O Go - Detská kĺzačka: 549 cm
Odložte klasickú nezaujímavú nafukovačku a siahnite tento krát po exkluzívnom kúsku s ktorým zažijete skvelú zábavu na vode počas horúcich letných mesiacov. Chystáte sa na dovolenku k moru alebo jazeru? 
Nafukovacie lehátko páv 193 x 163 x 94 cm Intex - Páv: 193x163x94 cm

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bestway inflatable unicorn - Super XXL Jednorožec: 220x195 cm 
Nezabudnite si zobrať túto štýlovú nafukovačku s ktorou pritiahnete pozornosť, ale hlavne zažijete úsmevné situácie a pamätné dobrodružstvá s rodinou a priateľmi. Kedy sa odviazať, ak nie práve počas letných dovolenkových dní. 
Súvisiaci obrázok - Raja: 188x145 cm

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nafukovaci nanuk - Nanuk 180x72 cm
Obrovské rozmery a originálne prevedenie tvaru nafukovačky zaručia, že budete centrom pozornosti na každej párty pri vode. Úžasná nafukovačka, ktorú Vy a Vaši priatelia budú jednoducho milovať.

 

 Intex Melón - Nafukovacie ležadlo | Alza.sk - Melón: 183x23 cm

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Nafukovací křeslo - Angry Birds, 76x76 cm - Detské nafukovacie kreslo: 76x76 cm

 

Vytvorte si doma jedinečnú estetickú a zábavnú atmosféru tým, že bude vo Vašom bazéne plávať obrovské zviera. 
Nafukovačka Cupcake 142 x 135 cm Intex - Zmrzlina: 142x135 cm

 

 

 

Vďaka nadrozmernej veľkosti nafukovačka ponúka dostatočný priestor aj pre dve dospelé osoby aby ste si mohli spolu so svojim partnerom vychutnať relax, opaľovanie sa, ale aj zábavu na vode. Nafukovačka je vhodná pre trávenie chvíľ pri bazéne, jazere, na pláži alebo na záhrade, ako lehátko na leňošenie. 
Nafukovačky XXL našli svoje miesto aj vo svete známych osobností, kde sa dočkali veľkej popularite, nakoľko sú zárukou tej správnej zábavy. Vyrobené sú z kvalitného PVC materiálu a obsahujú dve ľahko uchopiteľné rukoväte pre manipuláciu a bezproblémovú jazdu na vode.