Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Výpredaj - Efektné zoštíhľujúce spodné prádlo Attractive Belle pre dokonalú postavu

83%

Pôvodne
11.99 €
Zľava
83 %
Ušetríte
10 €
Môžete nakupovať ešte
99%
441 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Dajte si záležať na vašom vzhľade. Pre všetky dámy sme pripravili zaujímavú ponuku - zoštíhľujúce spodné prádlo Attractive Belle v telovej farbe.
Za malú chvíľu vytvaruje a zoštíhli vašu postavu min. o 1 konfekčnú veľkosť a vy tak získate skvelé krivky.Attractive Belle vám pomôže spevniť vašu postavu a dodá vám potrebné sebavedomie a chuť začať aj trošku cvičiť na zlešenie daného efektu, ktorý vám ponúka tento skvelý pomocník..Splňte si svoj sen o dokonalej postave.

  

Popis:
zľava na zoštíhľujúce spodné prádlo Attractive Belle len za 1,99€
  • zoštíhli vašu postavu o jednu alebo dve veľkosti
  • možnosť diskrétneho nosenia pod oblečením
  • opticky zužuje pás a boky a maskuje nedostatky postavy
  • na výber z 3 ponúkané veľkosti
  • určené na príležitostné nosenie 
 
L - veľkosť 16-18), cez prsia: 38-40, pás: 32-34, boky: 41-43
XL - veľkosť 18-20), cez prsia: 41-43, pás: 35-37, boky: 44-46
XXL - veľkosť 20-22), cez prsia: 44-47, pás: 38-41, boky: 47-49