Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 



Končíme50! - Nová - 16v1 Skladací multifunkčný nástroj

58%

Pôvodne
44.99 €
Zľava
58 %
Ušetríte
26 €
Môžete nakupovať ešte
99%
1382 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Súprava na prežitie 16 v 1 vo forme praktickej vojenskej lopaty. Nájdete tam mnoho užitočných nástrojov a predmetov, ktoré vám pomôžu prežiť náročné chvíle v lone prírody (les a hory). Je tiež ideálny pre klasické turistické aplikácie (kempingové prázdniny).

Skladacia vojenská lopata Survival 16 v 1

Vlastnosti a špecifikácia produktu:
Súprava na prežitie pozostávajúca z multifunkčnej lopaty vybavenej množstvom nástrojov potrebných na prežitie. Lopata je úplne zložená a rozložená - s praktickým krytom a jej prenášanie je veľmi pohodlné.

Skladacia vojenská lopata Survival 16 v 1

Lopata - lopata (veľmi odolná vďaka použitiu nehrdzavejúcej ocele 3Cr13).
Motyka
Sekera(nabrúsený okraj lopaty)
Sekera
Píla
Nôž
Flint
Píšťalka
Otvárač na fľaše
Otvárač na konzervy
Kľúč očkový (3 veľkosti)
Rezačka bezpečnostných pásov
Plochý skrutkovač
Krížový skrutkovač
Rozbíjač skla
Palica
Skladacia vojenská lopata Survival 16 v 1
Špecifikácia:
Veľkosť čepele: 13 cm x 16,4 cm
Hrúbka čepele: 2,5 mm
Dĺžka čepele (celková): 76 cm
Materiál (lopata): nehrdzavejúca oceľ
Materiál (rukoväť): hliník

 

Skladacia vojenská lopata Survival 16 v 1

 

 

Skladacia vojenská lopata Survival 16 v 1