Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Hi-Tech NANO - Tekutá ochrana displeja

75%

Pôvodne
19.99 €
Zľava
75 %
Ušetríte
15 €
Môžete nakupovať ešte
99%
269 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Nano Hi-Tech je tekutá ochrana displeja pre mobily, tablety, fotoaparáty, chytré hodinky, atď. Táto revolučná ochrana je vhodná pre všetky typy a rozmery sklenených povrchov.
V podstate sa jedná o tzv. tekuté sklo, alebo tekutú fóliu na displej.
Súvisiaci obrázok
Po použití Nano technológie nebude na Vašom displeji vidieť každý odtlačok prsta, nebude vidieť každá šmuha, ako to bolo predtým.
Milióny nano častíc vytvoria na displeji ultra tenkú vrstvu, ktorá zosilnie displej a poskytne mu neviditeľnú ochranu najmä proti poškriabaniu, nie však proti nárazom !
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt liquid screen protector nano hi-tech
Použitie:
1. vyčistite displej
2. nalejte obsah fľaštičky
3. pribalenou suchou utierkou jemne rozotrite po povrchu displeja
4. nechajte zaschnúť
5. vyčistite pribalenou suchou handričkou na čistenie
6. celý postup nájdete aj na YouTube, stačí ak si zadáte do vyhľadávania "nano hi tech"