Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - Nová - IPL Laserový depilátor

66%

Pôvodne
129.99 €
Zľava
66 %
Ušetríte
85.49 €
Môžete nakupovať ešte
99%
214 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Snívate o krásnom, hladkom tele? Dráždi vás holenie alebo voskovanie a hľadáte metódu, ktorá Vás rýchlo a efektívne zbaví nepotrebných chĺpkov z tváre, bikín alebo podpazuší? Ak vám záleží na zaručenom efekte, rýchlom pôsobení a dlhej duševnej pohode, depilátor IPL je určite pre Vás.

IPL Laserový depilátor

PRE DOMÁCI DEPILÁCIU - IPL laserový epilátor je príslušenstvo, ktoré je perfektné pre všetky oblasti tela (nohy, ruky, podpazušie, oblasť bikín), s výnimkou tváre.
IPL TECHNOLOGY - telový epilátor používa neinvazívnu IPL metódu, ktorá redukuje chĺpky svetelnými impulzmi rôznej dĺžky, ktoré poškodzujú vlasy v korienkoch ožiarením pokožky lúčom svetla. IPL svetlo nenarúša štruktúru pokožky.
IPL Laserový depilátor

5 NASTAVITEĽNÝCH ÚROVNÍ - prenosný laserový epilátor na telo má 5 nastaviteľných úrovní (8 - 15 J), takže si zariadenie ľahko prispôsobíte svojim potrebám.
PRE RÔZNE TYPY POKOŽKY A VLASOV - Laserový epilátor IPL funguje efektívne pre mnoho rôznych typov vlasov a pokožky. Ideálne pre vlasy prírodnej farby a rôzne typy pokožky.

IPL Laserový depilátor

ŠPECIFIKÁCIA-napätie: AC 100-240 V / 50-60 HZ; výkon: 36 W; vlnová dĺžka: 510 µm; osvetlenie: IPL (plus svetlo); expozičné časy: 40; posun energie: 5 úrovní (8-15 J); rozmery: 20 / 15,5 / 8cm; hmotnosť: 0,9 kg; hmotnosť v balení: 0,915 kg.

 

IPL Laserový depilátor

 

 

IPL Laserový depilátor