Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - Statív – stojan pre reflektory – dvojitý 160cm

71%

Pôvodne
34.99 €
Zľava
71 %
Ušetríte
25 €
Môžete nakupovať ešte
99%
1182 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

  • Univerzálny  – stojan pre reflektory je určený predovšetkým pre reflektory a pracovné svietidlá. Používa sa pri renovačných, dielenských a stavebných prácach, ako aj v garážach, pri vonkajších akciách a mnohých iných prácach, ktoré si vyžadujú dobré osvetlenie.
  • Odolný a spoľahlivý  – stojan na reflektory má pevnú konštrukciu, vďaka čomu je odolný voči poškodeniu a bude slúžiť dlhú dobu.
  • Výškovo nastaviteľný  – pracovný stojan pre reflektory má možnosť výškového nastavenia – výška sa nastavuje pomocou šírky rozstupu nožičiek a výsuvných častí, ktoré sú zaistené formou závitového zámku.
  • Háčiky  – stojan na svetlomety je vybavený špeciálnymi háčikmi, ktoré sú určené na zviazanie prebytočného napájacieho kábla.

 

Špecifikácia  :

  • Dvojitá hlava pre reflektory
  • Rozmery: 55 / 49,5 / 49,5cm
  • Výškové nastavenie: 55-155 cm
  • Hmotnosť: 2 kg
  • Hmotnosť v balení: 2,42 kg