Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - Ušné sviečky - 5ks

67%

Pôvodne
8.99 €
Zľava
67 %
Ušetríte
6 €
Môžete nakupovať ešte
99%
118 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

BEZPEČNÝ FILTER PROTI PRACHU - sviečky sú vybavené protiprachovým filtrom, ktorý účinne chráni ucho pred nežiaducimi účinkami horenia sviečky. Filter zabraňuje vniknutiu vosku do ucha, čo zvyšuje bezpečnosť počas procedúry.

Ušné sviečky Rozmarín 2ks - Indishop.sk

100% PRÍRODNÁ VOSK - sviečky sú vyrobené zo 100% včelieho vosku a éterických olejov. Liečba sa odporúča vykonávať 4-6 krát v intervaloch 3 až 7 dní.
DRŽIAKY NA SVIETIDLÁ - súprava obsahuje tácky, ktoré zabraňujú pádu vosku, čo by mohlo popáliť osobu podstupujúcu postup.
VEĽKÉ VÝHODY - sviečka má veľmi pozitívny vplyv na zlepšenie pohody, znižuje stres a napätie v tele, podporuje proces regenerácie po náročnom dni. Počas procedúry sa do ucha dodávajú bohaté liečivé látky získané z vosku alebo éterických olejov.

 Ušné sviečky Archives | lekarendoma.sk - Zdravie prináša príroda

 

ŠPECIFIKÁCIA:
doba horenia: 15 minút
Materiál: 100% prírodný včelí vosk + éterický olej
rozmery (výška / dĺžka / šírka): 24x24x10x0,5 cm
hmotnosť súpravy: 0,07 kg
hmotnosť balenia: 0,08 kg