Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - Star Master - projektor nočnej oblohy

92%

Pôvodne
11.99 €
Zľava
92 %
Ušetríte
11.05 €
Môžete nakupovať ešte
99%
1778 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Star Master – projekcia nočnej oblohy

 

 

Krásna farebná a strhujúca priamo vo vašej izbe! Užite si magickú nočnú oblohu, ktorá vo vás prebudí romantikov alebo upokojí po náročnom dni!

 

 

Hviezdne nebo fascinuje ľudstvo od nepamäti. Kto z nás ako dieťa nezatúžil po tom stať sa „hviezdoplavcom“ a dobývať tie najvzdialenejšie zákutia známeho aj neznámeho vesmíru? Možno potom túžite stále alebo aj vaše dieťatko prichádza do veku, kedy ho tie milióny a miliardy hviezd, ktoré vidia za jasných nocí na oblohe, jednoducho fascinujú. Pre malých aj veľkých je ideálnym darčekom unikátna lampa Star Master!

 

Nočná lampa - hviezdna obloha STAR MASTER - projekcia hviezd | Extrashop.sk

 

 

Lampa Star Master je spektakulárnou dekoráciou do každej detskej izby, ale pokojne aj vašej pracovne alebo napríklad obývacej izby. Svetlo nezostáva stále rovnaké - keď sa niektoré hviezdy rozsvietia, iné zhasnú! Svetlo tejto lampy môže byť úžasným prostriedkom relaxácie, rovnako ako vítaným prostriedkom spestrenia únavného pracovného (alebo školského) dňa!

Hviezdna obloha má dva režimy - žlté hviezdy a farebnú projekciu

 

STAR MASTER - projektor nočnej oblohy (hviezdy) - Vráble | Bazar.sk

  

  • Ak zlúčite oba režimy, budú okolo vás žiariť hviezdy a priebežne sa budú meniť kométy, mliečna dráha, súhvezdia, hmloviny a ďalšie fascinujúce obrazce

  • V rámci schémy farebnej projekcie je možné zvoliť jednu farbu (zelenú, červenú a modrú) alebo ich striedanie

  • Lampička je veľmi upokojujúca a relaxačná

  • Skvele sa hodí do detskej izby alebo do pracovne

  • Lampa Star Master je napájaná 3 tužkovými batériami AAA alebo adaptérom (nie sú súčasťou balenia)

  • Rozmery: 108 mm x 108 mm x 117 mm