Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky


Vážení zákazníci. Pripravili sme Vám výpredaj - skutočný výpredaj!!! Všetky ceny produktov vo výpredaji budú maximálne za nákupnú cenu, resp. väčšina bude pod našu nákupnú cenu!!! A prečo? Prečo nie - pekné nakupovanie :)Nová - Detská stavebnica na stavanie pevnosti, bunkrov...

60%

Pôvodne
29.99 €
Zľava
60 %
Ušetríte
18 €
Môžete nakupovať ešte
91%
14 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Nechajte svoje deti, nech sa stanú architektmi vo svojej detskej izbe Obsahuje 51 tyčiek a 36 loptičiek Ak ste niekedy v detstve chceli postaviť mrakodrap, raketu alebo pyramídu, teraz môžete! FORTKID je jedinečná stavebnica, ktorá vašim deťom umožní postaviť čokoľvek od základov. Pomocou univerzálnych nosných tyčiek a spojovacích loptičiek môžete postaviť čokoľvek od zložitých pevností, jaskyne, stanu, rakety, domu, iglú, hradu pre princezné, tunela atď. Vytvoríte fantastické ihrisko, na ktorom sa udeje všetka zábava!
Môžete ju neustále stavať, potom sa hrať, zbúrať postavené a začať odznova, sada FORTKID tak nikdy nestratí schopnosť zaujať myseľ vašich detí. Je čas postaviť svoju prvú pevnosť, prikryť ju dekou a preskúmať ju zvnútra!
VLASTNOSTI:
  • Vrchol architektúry - Popustite uzdu svojej kreativite a budete môcť postaviť tie najzložitejšie stavby a objekty. Postavte si jaskyňu, hrací stan, raketu, domček, iglu, hrad pre princezné, tunel, teepee, pirátsku loď a ďalšie. Stačí pridať prikrývku a vytvoriť si úkryt.
  • Podnecujte kreativitu a predstavivosť - Ideálna kreatívna hračka pre 2, 3 a viac detí. Cibrí sa pritom spolupráca detí pri plánovaní a riešení problémov a konštruovaní rôznych kreatívnych štruktúr.
  • Vytvorte si vlastné kráľovstvo - Vymodelujte si svoj vlastný priestor! Postavte si veľkú pevnosť z 87 dielov a prežite svoje dni ako skutočný kráľ!
  • Premyslite si svoje detské ihrisko – Hra vďaka prepracovaným štruktúram odteraz bude pútavejšia ako kedykoľvek predtým. FORTKID bude vždy tou hlavou formou hry!
  • Dostatok na vytváranie ďalších - Dodáva sa s 51 tyčkami a 36 loptičkovými konektormi.
Neexistuje architektonický úspech, ktorý by vaše deti nedokázali zopakovať. Detská izba po zážitku so stavebnicou FORTKID sa navždy zmení.