Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - XXL Extrémne silná vodeodolná lepiaca páska

74%

Pôvodne
12.99 €
Zľava
74 %
Ušetríte
9.64 €
Môžete nakupovať ešte
98%
531 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Chceli by ste nájsť riešenie, ako čo najrýchlejšie opraviť prasknuté, rozbité alebo deravé povrchy a zariadenia?
Nechcete, aby bol váš byt zaplavený kvôli prasknutému potrubiu?
Táto super silná vodotesná lepiaca páska vás nikdy nesklame!

 

Prečo je to najlepšia voľba na opravy?
Vďaka super pevnému, flexibilnému materiálu sa dá použiť na opravu akéhokoľvek tvarovaného povrchu.
Najlepšia voľba pre rýchlu opravu neočakávaných prasknutí potrubia. Môže byť tiež použitá na opravu roztrhnutých stanov a vedier s dierami.
Môžete ho použiť na studenom alebo teplom, suchom alebo mokrom povrchu a dokonca aj pod vodou. Okamžite utesňuje vzduch a vlhkosť a vytvára flexibilnú, vodotesnú bariéru.

 

 

Vlastnosti:
  • Materiál: butylový hliník
  • Dĺžka: 5 m
  • Šírka: 5 cm
  • Hrúbka: 1mm

 

Super silná lepiaca páska TapeRhino