Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienkyNová - Hamak - Brazílske kreslo s vankúšmi Brasilia Pillow

40%

Pôvodne
44.99 €
Zľava
40 %
Ušetríte
18 €
Môžete nakupovať ešte
99%
12 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

POHODLNÉ - táto mimoriadne pohodlná a funkčná hojdacia sieť - brazílske kreslo BRASILIA PILLOW vám umožní relaxovať v priaznivých podmienkach. Ideálne pre záhradu, terasu, balkón a dokonca aj interiér! Môžete ju použiť počas popoludňajšej siesty, krátkeho spánku alebo si oddýchnuť pri knihe alebo časopise.

 

 

PRÍRODNÉ MATERIÁLY - zaisťuje správnu ventiláciu, ktorá udržuje pohodlie používania visiaceho kresla aj v horúcich dňoch. Masívne kovové montážne koleso je spojené s odolnými lanami, rovnomerne rozloženými po celej šírke hamaku pomocou drevenej priečky. Táto konštrukcia uľahčuje zavesenie a hojdacia sieť je dobre vyvážená a stabilná.

 

 

VRÁTANE 2 VANKÚŠOV - pre zaistenie maximálneho pohodlia počas odpočinku boli do súpravy pridané dva pohodlné vankúše, ktoré počas odpočinku poskytnú mäkkú oporu.

 

 

DREVENÁ PRIEČKA - vďaka tomu, že hojdacia sieť má drevenú priečku umožňuje pohodlné držanie tela počas odpočinku. Môžete voľne čítať a pozorovať okolie. Ideálne na trvalé zabudovanie do záhrady, na terasu alebo do interiéru.

 

 

Špecifikácie:
  • farba: béžová
  • materiál: látka/drevo
  • maximálne zaťaženie: 150 kg
  • rozmery (dĺžka/šírka): 130/100 cm
  • hmotnosť: 2,5 kg