Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skNožnice Multi-Cut 3v1 (nožnice, kliešte, nožík)

60%

Pôvodne
24.99 €
Zľava
60 %
Ušetríte
15 €
Môžete nakupovať ešte
99%
184 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Bez poriadnych nožníc sa nezaobíde žiadna poriadna dielňa alebo záhrada. Tieto viacúčelové nožnice majú spolu tri funkcie, vďaka ktorým sa stanú obľúbeným pomocníkom každého kutila aj záhradkára. Čepeľ nožníc sa skladá z ostria na vrchnej strane a základne na spodnej strane. Posunutím tlačidla LOCK smerom ku špičke nožníc sa nástroj odomkne. Základňu možno pomocou poistky posunúť smerom dozadu a tým vznikne na špici nožníc praktický nožík. Podržaním poistky a posunutím možno základňu vrátiť opäť na pôvodné miesto. Uprostred nožníc sa nachádzajú kliešte na strihanie a skracovanie káblov. Nožnice sú pre väčšiu bezpečnosť vybavené posúvacím zámkom. V rukoväti nožníc naviac nájdete zásobník s náhradnými čepeľami.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt multi-cut 3 in one ronan
Ako možno využiť nožnice 3 v 1?
Multifunkčné nožnice 3 v 1 sú nenahraditeľným pomocníkom ako do dielne alebo garáže, tak aj na záhradkárske práce. S ich pomocou ľahko narežete sadrokartón, koberec alebo lepenku. Nožnice vám pomôžu nastrihať nielen káble, ale aj drôty, lano alebo kožu. Môžete ich bezpečne použiť aj na gumu, hliník, plasty alebo na odstránenie drobných konárov zo stromov.