Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky


Vážení zákazníci. Pripravili sme Vám výpredaj - skutočný výpredaj!!! Všetky ceny produktov vo výpredaji budú maximálne za nákupnú cenu, resp. väčšina bude pod našu nákupnú cenu!!! A prečo? Prečo nie - pekné nakupovanie :)Nožnice Multi-Cut 3v1 (nožnice, kliešte, nožík)

60%

Pôvodne
24.99 €
Zľava
60 %
Ušetríte
15 €
Môžete nakupovať ešte
99%
184 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Bez poriadnych nožníc sa nezaobíde žiadna poriadna dielňa alebo záhrada. Tieto viacúčelové nožnice majú spolu tri funkcie, vďaka ktorým sa stanú obľúbeným pomocníkom každého kutila aj záhradkára. Čepeľ nožníc sa skladá z ostria na vrchnej strane a základne na spodnej strane. Posunutím tlačidla LOCK smerom ku špičke nožníc sa nástroj odomkne. Základňu možno pomocou poistky posunúť smerom dozadu a tým vznikne na špici nožníc praktický nožík. Podržaním poistky a posunutím možno základňu vrátiť opäť na pôvodné miesto. Uprostred nožníc sa nachádzajú kliešte na strihanie a skracovanie káblov. Nožnice sú pre väčšiu bezpečnosť vybavené posúvacím zámkom. V rukoväti nožníc naviac nájdete zásobník s náhradnými čepeľami.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt multi-cut 3 in one ronan
Ako možno využiť nožnice 3 v 1?
Multifunkčné nožnice 3 v 1 sú nenahraditeľným pomocníkom ako do dielne alebo garáže, tak aj na záhradkárske práce. S ich pomocou ľahko narežete sadrokartón, koberec alebo lepenku. Nožnice vám pomôžu nastrihať nielen káble, ale aj drôty, lano alebo kožu. Môžete ich bezpečne použiť aj na gumu, hliník, plasty alebo na odstránenie drobných konárov zo stromov.