Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skZNOVA V PONUKE - Obojstranná čistiaca rukavica z mikrovlákna

58%

Pôvodne
5.99 €
Zľava
58 %
Ušetríte
3.49 €
Môžete nakupovať ešte
99%
247 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Výborná pomôcka na čistenie auta a celej domácnosti. Vďaka kapilárnemu pôsobeniu vlákien priťahuje prach a nečistoty ako magnet. Jednou stranou so strapcami zbavíte povrch prachu a nečistôt, druhou ho krásne vyleštíte.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt čistiaca rukavica z mikrovlákna

Účinný prostriedok na všetku špinu - veľmi vhodné najmä na čistenie áut, ale aj interiérového a exteriérového nábytku, obkladov či dlažieb.
Nevyhadzujte peniaze za drahé autoumyvárky - s touto rukavicou vyčistíte vášho štvorkolesového tátoša rovnako účinne.
Špeciálne mikrovlákno má vysokú savosť a účinne absorbuje akékoľvek nečistoty.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt čistíci rukavice z mikrovlákna
Jednoducho ju nasuniete na ruku a čistíte - jednou stranou zmetiete hrubú špinu, druhou - hladkou na záver vyleštíte.
Už si nemusíte robiť starosti, kde ste si odložili handru - túto máte totižto stále po ruke, resp. na ruke.
Možno použiť na suché i mokré čistenie, s chemickými prostriedkami aj bez nich.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt čistíci rukavice z mikrovlákna