Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - Nová - Slnečná sústava

75%

Pôvodne
11.99 €
Zľava
75 %
Ušetríte
9 €
Môžete nakupovať ešte
99%
1271 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Slnečná sústava hračka FunPlay FP-9435 bola vytvorená pre mladých bádateľov zvedavých na svet a vesmír.
S trochou trpezlivosti a vytrvalosti vznikne úžasný model slnečnej sústavy, ktorý bude jedinečnou ozdobou detskej izby alebo milým darčekom.

 

 

V sade je 7 farieb pomocou ktorých vymaľujete planéty. Biela farba spôsobuje, že planéta svieti v tme. Vďaka tomu je slnečná sústava skvelá ako nočné lampičky, vďaka ktorým vaše dieťa večer zaspí bez strachu z úplnej tmy.
Súprava sa veľmi ľahko a rýchlo zostavuje, vďaka tomu dieťa nepotrebuje pomoc rodičov pri tvorení.
Dieťa sa naučí trpezlivosti, usilovnosti a rozvíjaniu tvorivosti. Taktiež  sa môže naučiť názvy planét v našej slnečnej sústave a dozvedieť sa o nich niekoľko zaujímavých informácií.
Slnečná sústava hra je ideálna pre deti, ktoré majú radi maľovanie, modelovanie a iné ručné práce.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov! Produkt obsahuje malé časti alebo malé časti, ktoré sú ľahko oddeliteľné od výrobku a pri vložení do úst hrozí nebezpečenstvo udusenia. V prípade vdýchnutia hrozí nebezpečenstvo udusenia.
Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.

 

 

Obalové materiály typu plastových vreciek, igelitu a podobne, v ktorých môže byť tovar zabalený, nie sú hračka! Nesmú prísť do kontaktu s deťmi, pretože hrozí riziko udusenia. Udržiavajte ich preto mimo dosahu detí. Obalový materiál po rozbalení produktu okamžite ekologicky zlikvidujte alebo odovzdajte na miesto tomu určené, aby s nimi dieťa neprišlo do kontaktu.

Kľúčové vlastnosti:
  • Slnečná sústava
  • Svieti
  • Rýchle a jednoduché
  • Učí trpezlivosti, usilovnosti a rozvíjaniu tvorivosti
  • Učenie názvov planét
  • Ideálne pre deti, ktoré majú radi maľovanie, modelovanie a iné ručné práce
  • Slnečná sústava pre deti

Obsah balenia:
1x slnečná sústava
7x farba
1x štetec
Parametre a špecifikácie:
Značka: FunPlay
Model: FP-9435
Rozmery: 16x10x9 cm (šxdxv)
Certifikát: CE, EN 71
Vek: 8+