Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - Ferrari - elektrické auto na vozenie detí - priamy dovozca!

71%

Pôvodne
269.00 €
Zľava
71 %
Ušetríte
192 €
Môžete nakupovať ešte
99%
35 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Elektrické autíčko Ferrari s nabíjateľnou batériou, diaľkovým ovládaním pre rodičov, multifunkčný volant, MP3 vstupom, hudobnými a svetelnými efektmi, klaksónom, elektrickou brzdou.
Mnohé svetelné efekty robia autíčko veľmi atraktívnym aj v noci.

 

 

Vlastnosti:
1.Batéria: 6V4,5Ah
2.Motor:6V25W 
3.Max. zaťaženie: 40kg 
4.Vhodné pre deti od 3-8 rokov 
Max. rýchlosť: 3,5-4 km/h - 3 hod. používania na jedno nabitie.
Diaľkové ovládanie do vzdialenosti:60-80m 
Čas nabíjania: 6-10 hodín
Pohyb: dopredu, dozadu, do ľavej a pravej strany
Veľkosť produktu: 115*67.5*49.5cm
Váha produktu: 11,3 kg