Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!
Kľudne o nás môžete informovať svojich priateľov a známych nech si nakúpia ako ešte a zrejme a aj už, nikdy nenakúpia :)
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.skKončíme50! - Ferrari - elektrické auto na vozenie detí - priamy dovozca!

71%

Pôvodne
269.00 €
Zľava
71 %
Ušetríte
192 €
Môžete nakupovať ešte
99%
35 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Elektrické autíčko Ferrari s nabíjateľnou batériou, diaľkovým ovládaním pre rodičov, multifunkčný volant, MP3 vstupom, hudobnými a svetelnými efektmi, klaksónom, elektrickou brzdou.
Mnohé svetelné efekty robia autíčko veľmi atraktívnym aj v noci.

 

 

Vlastnosti:
1.Batéria: 6V4,5Ah
2.Motor:6V25W 
3.Max. zaťaženie: 40kg 
4.Vhodné pre deti od 3-8 rokov 
Max. rýchlosť: 3,5-4 km/h - 3 hod. používania na jedno nabitie.
Diaľkové ovládanie do vzdialenosti:60-80m 
Čas nabíjania: 6-10 hodín
Pohyb: dopredu, dozadu, do ľavej a pravej strany
Veľkosť produktu: 115*67.5*49.5cm
Váha produktu: 11,3 kg