Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 3D Keramická Žehlička Na Vlasy Hair Straightener

67%

Pôvodne
44.99 €
Zľava
67 %
Ušetríte
30 €
Môžete nakupovať ešte
99%
146 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Keramická žehlička s kefou Hair Straightener, 3D s antistatickou kefou, pre rýchle a jednoduché vyrovnávanie vlasov. 3D štetiny s keramickou vrstvou. Otvorená vyrovnávacia časť, bezpečné, rýchle žehlenie a vyrovnávanie bez chemikálii. Plynulé digitálne nastavenie teploty 60-230°C. Pre všetky typy vlasov, LED modrý displej. Jednoduché a rýchle použitie.
Keramická žehlička s kefou Hair Straightener, 3D, je kombinácia keramickej antistatickej žehličky s kefou. 3D tvarované štetiny na kefe s keramickou povrchovou úpravou a silikónovými hrotmi, ktoré minimalizujú poškodenie vlasov počas žehlenia. Plynulé digitálne nastavenie teploty zabezpečí maximálny komfort pri používaní a zároveň umožní použitie na všetky typy vlasov. Otvorená vyrovnávacia časť zabezpečí, že vaše vlasy sa nespália. Teplota sa zobrazuje na displeji s modrým podsvietením, teda ju uvidíte aj v miestnosti so slabším svetlom. Digitálne si nastavíte teplotu od 60-230°C, nižšiu pre jemné vlasy a vyššiu pre silné a nepoddajné vlasy. Kefa vaším vlasom dodá s každým ťahom prirodzený lesk, eliminuje statickú elektrinu a vyžehlí ich. Otočná elektrická šnúra o 360°, umožňuje manipuláciu bez zamotaného prívodného kábla. Zobrazovaná teplota vo °F.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt SzentPeter ceramic straightening brush

 
Kľúčové vlastnosti:
•    keramická žehlička s 3D štetinami 
•    špeciálne hroty minimalizujú poškodenie vlasov
•    LED displej s podsvietením a ukazovateľom aktuálnej teploty
•    digitálne nastaviteľná teplota 60-230°C
•    generátor iónov eliminuje statickú elektrinu
•    vhodné pre všetky typy vlasov
•    dizajn Black Edition 
•    rýchle nahriatie na potrebnú teplotu
•    jednoduchá obsluha, žehlenie a vytváranie účesov bez námahy
•    automatické vypnutie po hodine

 

Súvisiaci obrázok

 

Parametre a špecifikácie:

Typ: Žehlička na vlasy
Povrch: Keramicky 
Zobrazovaná teplota: °F
Pracovná teplota: 60-230°C
Napájanie: 230V, 50Hz
Príkon: 50W
Rozmery balenia: 29,5 x 17 x 16 cm
Hmotnosť: 0,63 kg

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Keramická žehlička na vlasy Hair Straightener

 

Návod na použitie:
Nastavenie: Žehličku zapojte do elektrickej zásuvky. Zapnite pomocou vypínača. Nastavte požadovanú teplotu pomocou tlačidiel + a -. Nižšia teplota je vhodná pre jemné vlasy, vyššia teplota pre pevné vlasy. Požadovaná/aktuálna teplota sa zobrazuje na LED displeji. Počkajte, kým žehlička nedosiahne požadovanú teplotu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Keramická žehlička na vlasy Hair Straightener

 

Použitie: používajte na čisté a umyté vlasy. Vlasy si pred použitím dôkladne rozčešte. Žehlička neslúži na rozčesávanie vlasov. Vyberte prameň vlasov a chyťte ho jednou rukou. Druhou rukou vyžehlite vlasy. Pre ľahšie dosiahnutie žiadaného efektu, nedávajte príliš veľa vlasov. Vytvarujte požadovaný účes, pre dlhší účinok potom naneste lak alebo tužidlo na vlasy. Po hodine sa žehlička automaticky vypne. Zapnúť ju môžete opätovným spustením.
Upozornenie: Pred uskladnením a prenosom nechajte úplne vychladnúť. Nepoužívajte v mokrom prostredí. Chráňte pred pádom. Chráňte pred deťmi, výrobok nie je hračka. Nerozoberajte, hrozí nebezpečenstvo úrazu el. prúdom a popálenie. V prípade poruchy sa obráťte len  na odborný servis. Používajte len na veci určené.