Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - Walkie talkie súprava

55%

Pôvodne
21.99 €
Zľava
55 %
Ušetríte
12 €
Môžete nakupovať ešte
99%
115 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

SADA PRE 3 ĽUDÍ - súprava obsahuje veliteľské centrum a 2 malé rádiá, ktoré umožňujú zábavu až trom deťom, ktoré môžu medzi sebou komunikovať na diaľku.
TLAČIDLO PRE MORSEOVKU - každé rádio má špeciálne tlačidlo, ktoré dokáže vydávať zvukové signály potrebné na prenos informácií pomocou Morseovej abecedy.
ŠPECIFIKÁCIA - rozmery riadiacej jednotky (dĺžka / šírka / výška): 12/6 / 21,5cm; rozmery rádia (dĺžka / šírka / výška): 5,5 / 3,5 / 18,5cm; výkon 0,5W; vek 3+; hmotnosť setu 340g.
FLEXIBILNÉ ANTÉNY - riadiace centrum aj mobilné rádiá sú vybavené pružnými anténami, ktoré zaisťujú bezpečnosť detí a ovplyvňujú životnosť zariadení.
RÚČKY NA PRENOS - veliace stredisko má remienok na prenášanie alebo zavesenie na rameno alebo okolo krku a dve malé rádiá sú vybavené sponami na pripevnenie k pásu.
ŠPECIFIKÁCIA:
vek: 3+
certifikáty: CE, EN 71
príkon: 0,5W
napájanie: každá jednotka vyžaduje 3x AA 1,5V batériu (celkom 9x 1,5V AA batéria) (nie je súčasťou balenia)
rozmery riadiacej jednotky (dĺžka / šírka / výška): 12/6 / 21,5cm
rozmery rádia (dĺžka / šírka / výška): 5,5 / 3,5 / 18,5cm
hmotnosť súpravy: 340 g
hmotnosť s balením: 490g
Hra s elektronickými zariadeniami je nielen veľmi zábavná, ale umožňuje vám aj hrať zaujímavé úlohy. Sada vysielačiek sa skladá z 3 zariadení, ktoré umožňujú súčasnú komunikáciu 3 osobám. Ovládacie centrum a 2 mobilné rádiá zaručujú zábavu doma i vonku. S ich pomocou budú deti hrať úlohy skautov, vojakov alebo pohotovostných služieb alebo zložiek zákona. Vojenská farba vysielačky podporuje použitie vonku, čo ovplyvňuje vývoj detí, ich pohodu a správnu fyzickú kondíciu.
Každé zo zariadení zahrnutých v súprave vysielačiek má prepínač, ktorý spúšťa napájanie, tlačidlo na odosielanie správ a tlačidlo na prenos signálov v morzeovke. Ovládacie centrum má ďalšiu LED, ktorá signalizuje, že je napájanie zapnuté. Všetky vysielačky obsiahnuté v súprave majú tiež štítky s vysvetlením kódu, ktorý umožňuje komunikáciu pomocou jednoduchých pípnutí. Vďaka tomu sa deti môžu naučiť niečo nové a vniesť do hry, ktorú vedú, prvok dôvernosti.