Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - Dvojitý samolepiaci háčik - 10 párov

67%

Pôvodne
17.99 €
Zľava
67 %
Ušetríte
12 €
Môžete nakupovať ešte
99%
552 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Perfektná vychytávka, ktorú doma využije každý!
Double Sided Adhesive Wall Hooks Hanger Strong Transparent Suction Cup Wall  Holder For Kitchen dubbelzijdig klevende haken|Hooks & Rails| - AliExpress
Zavesenie poličky, nástenky a pod. nebolo jednoduchšie! Žiadne zložité vŕtanie.
Tento unikátny samolepiaci držiak stačí nalepiť na požadované miesto a druhý diel háčika, ktorý do toho prvého zapadne, na vybraný predmet. Nakoniec stačí tieto dva protikusy háčika zacvaknúť a predmet bude pevne držať na stene.

  

Technické parametre:
  • Rozmery: 6 x 6 x 1 cm
  • Materiál: ABS, PVC
  • Samolepiaca aplikácia
  • (Vode) odolný materiál
  • Na poličky, obrazy, mydlovničky a drobnosti v domácnosti
  • Do kúpeľne, kuchyne aj obyvačky

 

Superobchod.sk | Dvojitý samolepiaci háčik

 

 

 

 

Double sided Adhesive Wall Hooks 2020— One Hook for Multi-purpose Use -  YouTube