Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Končíme50! - Svetová novinka - Šortky meniace farbu

66%

Pôvodne
28.99 €
Zľava
66 %
Ušetríte
19 €
Môžete nakupovať ešte
99%
1390 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

Kúzelné! Pánske plavky meniace farby.
Dobite pláž v týchto trendových plavkách!

Bingerboy Temperature-Sensitive Color-Changing Beach Men Swimming Pants  Sport Summer Swimsuit Surfing Swim Trunks Shorts: Clothing - Amazon.com

Vyjadrite svoju osobnosť s týmto efektnými plavkami, ktoré menia farby. Kúzelné plavky vás ohromia svojimi prekvapujúcimi vlastnosťami, pretože majú dve farby - v závislosti od teploty a vystavenia vode.

 

Vlastnosti, ktoré presvedčia:
  • Vyrobené z vysoko kvalitných, priedušných a pohodlných materiálov
  • Tkanina je mäkká a veľmi rýchlo schne
  • Ideálne na plávanie a šport, alebo ako každodenné oblečenie
  • Skvelé pre horúce letné dni, zvláštne, ale napriek tomu elegantné
  • Nevhodné na pranie v práčke!