Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky


Vážení zákazníci. Pripravili sme Vám výpredaj - skutočný výpredaj!!! Všetky ceny produktov vo výpredaji budú maximálne za nákupnú cenu, resp. väčšina bude pod našu nákupnú cenu!!! A prečo? Prečo nie - pekné nakupovanie :)SUPERAKCIA - SPIDERMANOVA VYSTREĽOVACIA RUKAVICA

68%

Pôvodne
24.99 €
Zľava
68 %
Ušetríte
17 €
Môžete nakupovať ešte
89%
418 x kúpené
Zľava bola aktivovaná

DOPLNKOVÝ PRVOK K VÝSTROJU - súprava streleckých rukavíc je skvelým doplnkom k prestrojeniu pre chlapcov. Vďaka rukavici a bezpečnostným projektilom sa každý môže stať superhrdinom a užiť si pri tom veľa zábavy!

STAŇ SA HRDINOM - sada umožní deťom stať sa superhrdinom a vystreliť sieť. Pripravený na akciu? S touto rukavicou môžu deti strieľať "siete" stlačením tlačidla! Hračka určite urobí veľa radosti každému chlapcovi.

AKO STRIEĽAŤ - nasaďte si rukavicu s odpaľovačom na ruku, potom vytiahnite šípky, na ktorých je sieťka pripevnená, nabite nimi zásobník, stlačte spúšť a užite si skvelú zábavu.
KOMPLETNÁ SADA - všetky prvky a ich funkcie umožňujú skvelú zábavu a rozvíjajú kreativitu. Tento set určite poteší nejedného chlapca.

ŠPECIFIKÁCIA - farba: červená, čierna, modrá; materiál: tkanina, plast; veľkosť rukavíc: univerzálna; dĺžka šípu: 10 cm; rozmery odpaľovača: 15,5 x 7,5 x 5,5 cm; hmotnosť: 65 g; hmotnosť v balení: 68 g.

ŠPECIFIKÁCIA
farba: červená, čierna, modrá
materiál: látka, plast
veľkosť rukavíc: univerzálna
dĺžka šípu: 10 cm
rozmery odpaľovača: 15,5 x 7,5 x 5,5 cm
hmotnosť: 65 g
hmotnosť v balení: 68 g