Logo
KontaktVšeobecné obchodné podmienky

Končíme50!

Vážení zákazníci, naša spoločnosť sa rozhodla skončiť v tomto druhu podnikania. V prvom rade Vám všetkým, ktorí ste nám boli verní, za tie roky, úprimne ďakujeme. A keďže máme na skladoch ešte dosť tovaru, rozhodli sme sa, že všetok tovar predáme za nákupné ceny !!! A keďže sme nakupovali veľa druhov tovaru aj na veľkoobchod, podľa toho budú aj vyzerať mnohé ceny. Keďže častokrát pôjde o ceny aké Vám nikto nikdy nedal a zrejme už nikdy ani nedá, aby sme nemuseli tovar posielať po eurových položkách, máme len jednu podmienku predaja a to je minimálna cena nákupu: 50 eur!

 

!!! ZMENA !!!

 

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí, znižujeme minimálnu cenu nákupu na 25 eur !!!

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že vzhľadom na rýchly výpredaj, nebudeme schopní sťahovať všetky vypredané položky ihneď zo stránky a preto NEGARANTUJEME DODANIE VŠETKÝCH VAMI OBJEDNANÝCH POLOŽIEK a zašleme len tie položky, ktoré na sklade máme!!!
Ešte raz Vám úprimne ďakujeme a niekedy možno niekde inde.
Tím portálu 123zlavy.sk

P.S.: Každý už zmenený produkt na výpredajovú cenu bude mať pred svojim názvom slovo "Končíme50" Čo znamená, že produkt má už výpredajovú cenu a že minimálna cena nákupu musí byť 50 eur 25 eur !!!!. Keďže máme niekoľko stoviek produktov, ktoré bude treba zmeniť budú postupne pribúdať u všetkých produktov zmenené ceny až po posledný výrobok, čo istý čas potrvá. V prípade záujmu nákupu väčšieho množstva tovaru, nás prosím kontaktujte na maili: info@123zlavy.sk

 Rekvizity na svadby, oslavy, párty...

45%

Pôvodne
10.99 €
Zľava
45 %
Ušetríte
5 €
Môžete nakupovať ešte
99%
218 x kúpené / 300
Zľava bola aktivovaná

Každý dnes kladie dôraz na originalitu. Každý sa dnes snaží prísť s niečim novým. Hitom sa veľmi rýchlo stanú dobré originálne nápady. Nie tak dávno niekto vymyslel, aby sa z tvrdého papiera vyrobili rôzne tvary fúzov, rôzne tvary pier, očí a to všetko sa prilepilo na špajle.

 

 - Variant č.1

 

Niekto použil takéto rekvizity pri fotení a vznikli originálne „crazy“ fotografie, ktoré vyzerajú perfektne. Zachytávajú okamihy, kedy sme „blbli“, kedy sme sa bavili a kedy sme sa mali úžastne.

 

 - Variant č.2

Nemusíš mať desiatky až stovky fotografii z osláv, zo svadby či z párty na ktorých sa tváriš stále rovnako. Teraz môžeš mať ty a tvoji priatelia stále novú originálnu a novú nenapodobiteľnú fotku. Skúste to na najbližšej party a nebudete ľutovať. Každý kto vaše fotografie uvidí sa bude len usmievať – a o to predsa ide, nie?